Gold Member - Da ili Ne?

Da li želite da ostane status Gold Membera ili ne? Ostavite svoj odgovor.

Ukoliko se odlučimo da ostavimo Gold Member status, Znajte da ce ici mass reset. :slight_smile:

U prevodu, dolazi na isto… To bi isto bilo k’o da sportisti das Zlatnu medalju radi rezultata, i onda mu je oduzmes kao da nije trcao za prokletinju. Ne vidim neku motivaciju za clanove, iskreno. Na kraju krajeva, trudio se neko da doprinese na ovom forumu ili ne, opet ga ceka isto.

Reci demokratiji NE!

Znam da ne vidis motivaciju, sada. Ako ostavimo, bice dosta izmena, ubacicemo i neke dodatne stvari da bi motivisali sve . ali o tom potom.

Znas sta je u pitanju… Nekako vlada povjerenje izmedu clanova koji se znaju duze vrijeme, koji imaju odreden status - mada on ne znaci toliko. Taj status se mora zasluziti, prisustvom na forumu, izgradujucom diskusijom, jer svacija rijec nema istu tezinu. Bilo je gresaka, i bit ce ubuduce - jer ima “zelenih” clanova koji su zasluzili status vise nego “zlatni.” Da vjerujem nekome ko je tek dosao na forum ili covjeku koji ima odreden status i kolicinu zahvala? Ne mora nista znacit, opet, ali igra odredenu ulogu.

Mislim da bi bilo zanimljivo da se vidi pored broja glasova i ko je za koju opciju glasao. Ja sam zaokruzio NE da se ne ponavljam. Ukratko, mislim da lose utice na vecinu i da odbija neke nove ljude. To je kao u vojsci(vi stariji znate) kada neko dobije neki glupi crveni cin, razvodnik itd. Misli da je neko i nesto a spavas sa svima u istoj spavaoni, ides na isti wc jedes isto…

Slazem se sa Markom, nek svak’ kaze otvoreno kako je glasao. Ja cu glasat za DA, s tim ostane sve kako jest.

Mozes da vidis, klikni na broj glasova i otvorice ti ko je za sta glasao :slight_smile:

Moja greska, magarac.

Ovo je komedija teska. Il’ bi izbacili il’ bi resetovali iako nema povoda za to ( aktivni clanovi koji su dobili Gold su i dalje aktivni, neaktivnim je oduzeto ).

Ovo je win/win situacija za ove sto se zale da dolazi do neko elitizma zbog gold clanstva, a lose/lose situacija za ostale. A samo mogu reci da [SIZE=5]NIKAD[/SIZE], od kad sam ja ovdje, i prije nego sto sam bio Gold, nikad se niko javno nije pozalio na GM-ove, niti se neko od GM-ova “hasio” sa tim statusom, smatrao se boljim, ili “ponizavao” ( glup izraz ) ostale clanove. Takodje ni moderatori se nisu hvalili istim.

Zadnji koji se zalio na GM clanstvo je FrenkRibery ili kako vec, prije nego sam ja dosao na forum ( banovan zbog cestih prekrsaja nekih - ja mislim ).
@marko gts je jednom upitao : da li GM-ovi pomazu ljudima i doprinose zbog toga sto su GM ili su GM zato sto rade isto… odgovor je ovo drugo, sa razlogom.

Glasacu za “svejedno mi je” jer mi je svejedno. Meni skinite odmah, ako je moguce, i nemojte vracati kakav god rezultat da bude na kraju, tako da ne ispadne da se borim za sebe.

Svaka ti je zlatna.

Sarkazam ili ne… :smiley: :smiley:

Mislim da nije.

E to je to. Znamo se [emoji481]

Glasao sam za DA, jer je taj gold status nesto sto drugi forumi nemaju (makar ne oni na kojima sam bio aktivan) i fin je gest dati ga nekome ko ga je zasluzio, i na taj nacin malo odvojiti od novih clanova. Ali da bi taj gold status imao smisao onda se mora pazljivije odredjivati kome ga dati. Neko ko pise kao @n00dle recimo bi bio dobar model po kojem se treba upravljati, jer se prvenstveno fokusira na igre i argumentovano vodi raspravu.

Neko ko pokrece svadje, troluje, pametuje a najmanje pise o igrama ne moze imati gold status. Ne adresiram sada, samo kazem. Eto to je to, znaci da se zna zbog cega postoji ovaj forum i da se stvori smisao tog gold clanstva.

sa druge strane i ukidanje ima neke svoje benefite, ali kako god, nismo valjda zbog statusa ovdje bem li ga.

poto secam vremena kad smo svi bili GM clanovi morao sam i ja da glasam DA :slight_smile:

Ja sam glasao za da meni je svejedno ali postoje clanovi kojima to znaci pa zbog toga Da :slight_smile:

Ko kad su Čaviću oduzeli medalju. Glasao za DA ali pošto se resetuje, baš me briga.

Moj glas ide za ne, ajde da ne budem sisa, obrazlozicu zasto…

Htedoh da pisem obiman post, ali samo cu reci da je bar po meni to sve bezveze… Znaci po meni, jednom forumu je sasvim dovoljno da ima administratore, i moderatore, cak eto ova titula na forumu mi je i ok, ne znam da li jos uvek postoji, a to je ono INFOBOT, znaci to je covek koji predopostavljam prikuplja i ****je sa nama mnostvo informacija, vesti, itd, i to mi je sasvim okej… Dok, sta radi gm? Mislim barem meni nije toliko to da kazem neophodno…

Uostalom i moje misljenje je da vi ne treba da odlucujete o ovome uz pomoc nas, nego iskljucivo samo vi morate da prelomite, izgradili ste ovaj forum, kao prvo zbog sebe, pa onda posle zbog drugih, sto i treba da bude tako… Ako su vec promene, neka budu iz korena…

Da, jer je lepše kada se članovi sa stotinama korisnih postova razlikuju od ljudi koji te postove čitaju i eventualno komentarišu.

Ja sam relatino novi na ovom forumu i do prije par dana uopšte nisam znao za šta se dobijala “titula” zlatnog člana niti me je pretjerano interesovalo. Nikada na forumima nisam pravio razliku između člana koji ima 1, 10 ili 1000 komentara. Sa te strane mi nije bitno da li će se zadržati status Gold Membera. Međutim, iz komentara pojedinih GMa sam zaključio da im ta titula imponuje i samo zbog toga sam glasao za DA. Ako im je to podstrek za dalje nema smisla im to oduzeti.