Gran Turismo Sport - Gameplay i Info

Izasla na Twitter-u 2 kratka klipa po 30 sek. , GT Sport-a, evo link klipova:

A ovako to izgleda na pretstavljanju igre u Tokyo - u , koje pile od auta, iza.

Evo par SS:

2 Likes
2 Likes

Predobro izgleda samo hocemo li ga zaigrati ove godine?Pre ce izaci FM 7 nego GT Sport…Vec su ih stigli po broju naslova a Polyphony Digital ima tri puta vise staza od njih…



















Impresivno izgleda nema sta :slight_smile:

1 Like

Nadam se da ce konacno popraviti zvuk automobila, jer im je eto bas slaba tacka.

Btw jos nisam ukapirao, je li ovo zvanicno novi dio koji ce imati i single player karijeru?

To se i ja pitam,sve mi smrdi da je ovo samo neki prologue GT7…

Ne GTS nije punokrvni GT 7 naslov.

Nece biti, nagadjalo se ali nista od GT 7 do daljnjeg…GT Sport je vrsta eSport sim racing igre.

Meni do sada 3 najbolje voznje na ovoj generaciji su Project Cars, Forza Horizont 2 i Need For Speed.

Novo Colin McRae mislis na DiRT Rally, isto nisam probao ali sam takodjer od dosta njih cuo da je bas odlican, ja ga isto imam nameru pazariti, trenutno ti je na akciji za 35 funti na UK PSN do 26.5. .

EDIT:
Evo link: Offizieller PlayStation™Store Deutschland

1 Like

Poredjenje sa GT6

1 Like

Takodjer treba dodati da ce igra imati podrsku za PSVR.

Bes mi sve ako GT6 ne izgleda bolje :smiley:

2 Likes

I ja sam to pomislio hahah. Poceli su da zaostaju za konkurencijom.

Veruj mi da sam isto hteo da napisem al u zadnjem trenutku obrisah i ostavio sam samo klip … Reko da ne ispadnem sad ja hejter i da me ne napadaju svi :smiley:

Oni SS-ovi gore me odusevili i mislio sam da ce ova igra definitivno graficki pomerati granice, medjutim posle ovog poredjenja …

Navodno to je 50% grafike koju cemo videti u final igri - pritom GTS nije isto sto i GT7, a screenshotovi izgledaju nenormalno fotorealisticno. Ali da, mislim da ce za razliku od svojih prethodnika, novi GT imati opasnu konkurenciju cak i na maticnoj PS4 konzoli, Driveclub standard ce biti tesko dostici. Doduse Driveclub je simcade, da li je to uopste isti zanr? Na polju ciste simulacije voznje GT ce verovatno da oduva konkurenciju…

fotke izgledaju fotorealisticno, ali ne znam da li si pogledao trailer, gde barataju sa photo mode-om. Slike nisu fotorealisticne nego su prave real life fotografije koje stavljas kao background pa nalepis model automobila. (correct me if im wrong) A modeli automobila su izgledali fotorealisticno jos na prosloj generaciji. mozda ne sva vozila ali oni top modeli su bili skoro pa savrseni. a i verujem da neces photo mode da radis sa priusom ili Chevy Sparkom :smiley:

ukusi su razliciti ali po meni je vec Forza 4 bila bolja od GT6. Gran Turismo igre su meni licno jako sterilne, dok je Forza mnogo prirodnija. Opet, moje vidjenje na stvari.

Ali ovo ce mi biti lepo videti u igri, kad ne moze cela igra barem nesto u 4K rezoluciji :slight_smile: :

[quote]
A photo mode called Scapes will also be included which outputs at 4K resolution.[/quote]