Grand Theft Auto V

Kakva glupost od vesti… Boze…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neko ocigledno ne zna sta satira znaci, meni je ovo cak palo duhovito :slight_smile:

Ja bih vise volio da su prenjeli RDR na next-gen. U usporedbi sa RDR-om, meni licno, GTAV ne moze stajati na istom mjestu…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ili još bolje, nek’ lepo oni prave RDR2 (ako ga već u tajnosti ne prave), imam ja vremena! :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Prave prave, ne brini :wink:
Bili bi ludi da ispuste sansu za serijalom, koji bi po svemu, bio bolji od GTA…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

I ja se nadam RDR 2

Sent from my iGone using Kalash

Uvjek smo bili bad boys što bi sada bio drugačiji slučaj :wink:

Evo jedne jako zanimljive slicice koju sam nasao u clanku Forbsa na flipboardu

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Ma ovo ko da je last gen

Dafuq. Gde je foliage? :smiley:

[COLOR=#333333]Jedan hint.[/COLOR]
[COLOR=#333333]U singleplayeru, buduci da je Rockstar ukinuo sve last gen hintove u vezi berzi, dakle one varijante ulaganja u odredjene korporacije posle svake assassination misije da biste maximirali dobit vise ne postoji, makar ne u tolikom procentualnom povecanju. Medjutim napravili su propust gde uopste nije potrebno toliko paziti i ulagati, vec je dovoljno samo jednom odigrati pametno i stvoriti $999999999.

[/COLOR][FONT=verdana]Posle dead men walking misije (ili kako se vec zove) ulozite sve u lifeinvander i ODMAH potom sve prodate. Posle samo svicujte karaktere i u nedogled isto radite do sume $999999999 ili koliko vec hocete. BEZ IKAKVOG SEJVA, NISTA NIJE POTREBNO.[/FONT]
[FONT=verdana]Samo pazite kada prodajete, ne idite odmah na sell all, vec prvo udjete u sekciju lifeinvander i odatle sell all.[/FONT][FONT=verdana]

Primer “sell all” nacina prodaje, dakle trebate uraditi ISTO kao ovaj lik:
[/FONT]

Ostalo ne morate gledati, on je radio na slican nacin ali malo komplikovanije, nema potrebe za tim.Dakle samo kupite i odmah prodate, zatim svic na drugi karakter, opet isto, pa na treci, i onda opet vracanje na prvi i tako non stop u krug dok ne stvorite sumu koju zelite i tek tada save game.

Inace, mislim da ne morate samo posle dead man walking misije, vec bilo kad.

Ljudi moji, jel se zna na kraju nesto o tom DLC-u za single player? Sve se nesto huska od prosle godine, cak su ga i ovi iz rockstara spominjali medjutim oni samo izbacuju nova vozila i oruzja za SP. Sta bi sa prosirenjem price?

PS: Jesam guglao, ali sam dobijao samo neke stare rezultate.

Ako i bude, bit ce kao “Undead Nightmare”, vanzemaljci, cuda i ostalo. Standalone naravno. Drzim fige, ostalo me ne zanima bas…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ne mora da znaci, mozda bude kao The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony. :slight_smile:

Ja bih licno vise volio vanzemaljce, Dosje X stil :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”


Heists zvanicno potvrdjene, dolaze pocetkom 2015.

Meni je Lester danas trazio da dodjem kod njega i pominjao mi velike poslove da kupim dobar apartman nesto pricao