GTA VI

# 61 incredible Snapmatic pics that show how good GTA 5 on PS4 and Xbox One can look

1 Like

Hvala na opisu :smiley:

Razumem te skroz ,meni je tako bilo sa Watch Dog-om 1 ,ali iskreno na silu jedva sam zavrsio i nisam se pokajao prica mi je bila bas solidna :smiley: Sa 2 su malo razocarali ,ima vise dodataka ,ali nije nista spec. A za GTA V znam vecinu stvari ,ali nije me privlacila do skorije :smiley: A i izgleda da sam stao na stranu Watch Dogs-a … Hvala na lepom opisu :smiley:

Naravno, verovatno nije istina, ali sa obzirom koliko ranije je procurela mapa za RDR2, postoji mala sansa da je i ovo istina.

Prosto neverovatno koliko dugo nismo imali novi GTA.

Pa ako uzmemo u obzir koliko zaradjuju na GTA Online, nemaju nekog motiva da rade na nastavku. Iz istog razloga nemamo Minecraft 2, nego samo update na postojecu igru.

Ali posto mi je GTA V legao kao budali samar, jedva cekam da izadje novi nstavak.

Mislim da ce GTA VI, ako izadje, trajati jedno 2 generacije konzola :joy:

Bice to izgleda igrica kao WOW samo ce izlaziti neke ekspanzije i pecevi.

1 Like

Izgleda da ce biti RP Servera ili game mode u šestici.

1 Like

brat digo temu iz mrtvih,

kontam da ce kraj 2024 izaci GTA VI :smiley:

Eto čime se sve ljudi bave – roleplay u gta univerzumu? Moja prva reakcija je bože svašta, a ovamo ispade popularna zanimacija za gomilu igrača.

Pošto sam odskora postao gta vernik, pratim svaku vest vezanu za šesticu. Evo ga rezime svega što se dosad zna –

Koliko god će igra biti dobra, mislim da više neće moći da dostigne visine prethodnika zbog cancel culture i snowflake vremena u kome živimo. Dobićemo cenzurisanu verziju igre. Daj Bože da grešim :crossed_fingers:

3 Likes

:point_up: The sum of all fears!

1 Like

4 Likes

6 Likes

Sve pare koje su zaradili od gta 5 online sasuli u ovo. Dok smo mi kukali kako nema šestice dokle god je petica online živa, a bukvalno bilo obrnuto :smiling_face_with_three_hearts:

Meni ta cifra od 2 milijarde ne ide u glavu – jesu oni sigurni da je toliko para otislo na razvoj jedne jedine igre?!

Jedno je nekoliko stotina miliona (vec previse), al dve milijarde je potpuno druga galaksija.

Ionako ocekuju da ce prihodovati milijardu vec u prvoj nedelji, sto je vrlo verovatno tacno. Boga pitaj kakvu su igretinu napravili i sta su sve ubacili. Vec sa spominjao da me ne cudi da su napravili svoju kompletnu socijalnu mrezu, pa pare na servere, razvijaju sesticu sigurno vec 10 godina. Ode kinta jebiga

1 Like

IMG_4595

6 Likes

6 Likes

https://twitter.com/jasonschreier/status/1762959172155433256?t=vi49ahzY90-LyVZRz_OMrg&s=19

1 Like