Gutten Morgen Maine Dame! :D

Zdravo zivo svima!

Neki me mozda ne znaju, a neki ce se mozda setiti.

Druzili smo se na Xbox 360 u nekom periodu izmedju 2009 i 2012. Picili Gears of War 2, Halo 3, Dirt 2 i jos nesto.

Nesto me je podsetilo danas na XBR i rekoh “Sto da ne uskocim malo i vidim sta radi stara ekipa”. Vidim posledni post mi je bio 2015. Doslo vreme da se obidje!

Kako ste mi, sta radite, sta igrate, kako prolazite ovo zeznuto vreme? Ja sam bogami dosta toga prosao kroz tih proteklih 6 godina. Nasao ljubav svog zivota, zivimo zajedno skoro 4 godine, pikamo video igre zajedno (Playstation na zalost, xbox otisao sa radara davno). Imamo malo carstvo kucnih ljubimaca i tako.

11 Likes

Ne znam te ali dobro dosao nazad :partying_face:

1 Like

Welcome back :wink: Opet je xbox u modi

1 Like

Tu smo, mozda u manjem broji nego sto se secas i postali smo matore prdonje i vise bavimo vakcinama i gej paradama nego igrama ali tu i tamo prozborimo koju i o gejmingu :joy:

12 Likes

Ha, ovo ime dugo nismo videli! Dobro došao :smiley: .

1 Like

Hvala vam svima na dobrodoslici. Bas mi je drago da vidim i odmah prepoznam neka stara imena.

Malo cu da vrebam sad po forumu i kad budem mogao nesto i da napisem, zivot pun razno raznih obaveza :smiley:.

Bas sam pricao verenici o danima xbox 360 i svim onim igrama sto smo igrali, to mi je bas nekako ostao kao jedan lep period u mom zivotu koji necu zaboraviti.

5 Likes