Halo 5: Guardians

Ja u forge ne umem da sastavim 4 zida pa da izgleda ko kuca…

EDIT: Jel sam ja jedini koga ova mapa podseca na onu mapu iz CS 1.6 koja se ako se ne varam zvala de_rats?

EDIT2: Odgledao sam ceo klip.Izgleda da nisam jedini…

Ja sam pravio u Halo Reach lavirint sa random spawnovima. Bilo mi je baš dosadno :smiley:

^
Sto dovoljno govori o tome kolko ima igraca :smiley:

Sala,sala, nemojte zameriti :slight_smile:

Evo mali test da isprobam kadrove…jezivo je…

Nakon vise meseci od izlaska igre, lik se omiljenog mi Halo lore kanala poceo sa serijalom Halo 5 Story Breakdown - detaljna analiza celokupne price u igri. Za sada samo prvi deo koji obuhvata prvih nekoliko misija. Must watch za sve koji su into Halo pricu.

Ja bas planiram sad da predjem sve igre po redu, jos jednom.
U MCC kolekciji, i da pokupim jos jedno 1000-1500G u MCC…
Ne moze da me smori da ponavljam po 10 puta Halo kampanju.

Gameplay je tako zategnut i dobar da tesko moze da dosadi. Ja bi komotno mogao odigrati sve kampanje ponovo, pogotovu od trojke pa na gore. Osim mozda keca…ne bi mogao opet da se nakanim da tumaram po onim hodnicima i da se pitam idem li u pravom smeru.

Ako igras sa headset, lakse je mnogo jer cujes gde treba da ides.
A i ja sam presao keca 3-4x tako da i znam te nivoe napamet maltene.
Mada kad se setim prvog puta kad sam prelazio, pa promasim malo i ode sve u pm.

Ti 10 puta ponavljaš Halo kampanju dok ja ponavljam 10 puta jednu misiju u CE :frowning:

Ljudi,u Halo stižu Gravity Hammer i CE Magnum,a od game modova stiže Griffball!!!

Nije bilo Gravity Hammera i Griffballa do sad? Damn, šta to radi 343? Moj omiljeni mod i moje omiljeno oružje nisu ubacili od starta… For shame.

to se zna vec mesec dana, cemu toliko uzbudjenje sada

Mislim da oni nisu toliki fanovi kao mi pa su tek sad pročitali novosti

Ja nisam preterano pratio Halo 5 od izlaska, ni sad ne pratim te dodatke i novine, nego sam očekivao da su to ubacili od starta, kao u prethodnim igrama. Mislim da je i u četvrtom delu od starta bio Griffball, ali Hammer 100% jeste. Pošto nemam igru nisam baš u toku sa time šta su ubacili od starta a šta tek treba da ubace :slight_smile:

Uz to, kakve veze ima to da li je neko pročitao novost ranije ili kasnije sa time da li je on fan ili ne?

Ili moramo opet da igramo igru: Ko je fan Halo a ko nije i zašto, sa nekim kriterijumima koje ljudi izmišljaju na licu mesta?

Ma ja sam pitao shadowfighter-a…
Posto on svaki dan igra, i bilo mi je logicno da vec zna, a on se odusevio kao da se nista ne zna, a u poslednjih mesec dana bruji internet o tome…

Deamon ništa lično,neću nikakve ratove I to da počinjemo nego mi je bilo čudno jer ti nonstop pratiš dešavanja u gaming industriji pa ti je ovo nekako promaklo.To sa manjim I većim fanovima sam onako usput rekao :wink:

Da li ti znaš da je najavljena lokalizacija Yomawari od strane NISA? Da je odložena na neodređeno vreme igra Uppers jer nije imala dovoljno preordera? Da je najavljen novi Direct za 26.02? Da se pojavio DLC za Megadimension Neptunia V2, kao i da su počeli sa marketingom za Trillion? Da ima novi intervju u Persona Magazine i da je najavljena nova igra po imenu Calligula? Da prave SAO VR igru? Da se dobija Dark Souls ako se uradi preorder Dark Souls 3 na XO? Da je Pokken Dual Audio? Kako je Broforce pobedio na PS Plus Vote To Play? Da je nova Zelda možda već sad potvrđena i za NX i da će biti cross gen igra?

Ne može svaka informacija da se pohvata, pogotovu kad svakih 15 minuta ima nešto novo, pa dodatak oružja i modova koji su već trebali biti u igri od starta može promaći :smiley:

Neću više u off, ali nisam mogao da odolim :smiley:

Au sta ti sve znas… Cime se ti bavis :smiley:
Od svega toga ja sam znao za ds da se dobije uz ds3, i da ce zelda biti na nx lunch title.
Inace slobo ako neko zna o halo to je daemon, makar sto se lore tice.

I da na Steam early access ima RWBY Grimm Eclipse

Juce probao 2-3 partije Grifballa, jednostavan premise, a mnogo zabavno…moramo se skupiti da igramo ovo. A i dobro je za grind nekih commendation.

Takodje, nova arena rotirajuca mapa u svemiru ekstra izgleda.