Halo 5: Guardians

Igrao danas malo onu novu mapu dva puta,smorio se žestoko

Mozda necete verovati ali za ovo su mi bila potrebna 2 sata…

@ShadowFighter

ako hoces da postavis klip samo ga pasteuj, ne trebaju ti nikakvi url code-ovi :slight_smile:

#HaloX

Hoćemo li za vikend malo halo - a od 19 h npr

Odgledajte klip ima i par mojih vine-ova(Scattershot Productions)prepoznacete valjda moj deciji balavurdijski glas :smiley:

moja nova montaza

Prelep prikaz bitnijih letelica iz Halo univerzuma.

3 Likes

Imas isti ovakav video, samo su ukljuceni brodovi iz drugih fransiza, cini mi se da ima Star Wars, Star Trek, Battlestar Galactica… Uglavnom, odlican video za pogledati.

Kad vec gledate modele iz igre, to malo ide na moju vodenicu. Evo vam par linkova ka hi-poly modelima koje su ljudi radili za igru:

http://www.zbrushcentral.com/showthread.php?199195-Some-Halo-5-work

1 Like

treca slika iz prvog linka izgleda bolesno dobro.

Uh kakvi detalji. Definitivno ne cenimo dovoljno rad ovih ljudi.

2 Likes

Igra li ko još ovaj Halo?

Jel probao neko ovaj infection nije loš

Ja nisam igrao H4 infection znam da su nešto pričali kako su infectedi OP ali mi se sviđaju ti flood infected spartanci

Igrali templar I ja halo međutim sa foruma je slabo ljudi.Naletim nekad na nikolu u to je to

Igra se Halo i dalje, doduse ne non stop kao pre. Kad ne znam sta cu da igram, pustim Halo. :slight_smile:

Ja jos nisam presao ni polovinu sp kampanje, a mp nisam ni okusio. :frowning:

Kad vec pricamo o Halo-u, evo kompletan breakdown price:

Ispade da su recenzenti bili u pravu. Najveca i jedina mana Halo 5-ice je upravo prica. Pored svih mogucnosti i lore-a koji je 343i imao na raspolaganju oni su hteli silom da ubace Locke-a u pricu i da ga ucine zanimljivim. Da je makar bilo toliko teasovanog konflikta izmedju njega i Master Chiefa pa hajd, ali to je tako bledo uradjeno i bez ikakvog stake-a da ispada nebitno i ni malo uticajno na krajnji rezultat. Plus je pacing mnogo klimav i skroz te izvuce iz iskustva. Glavna ideja iza price je odlicna i kraj takodje, ali jbn Locke je sve upropastio.

Od pocekta sam razmisljanja da je Halo 4 imao daleko bolju pricu (samim tim i kampanju) i ona je razlog sto sam se zaljubio u Halo, in the first place.

Sve ostalo u igri je savrseno, kombat i nivoi nikad bolji, a multiplayer bukvalno bez mane, tako da je gorak ukus kada ono sto je trebao biti pun pogodak ispade jedini problem.

Malo kasno da rantujem za ovo, ali podsetih se gledajuci ove snimke gore. Halo 4 je imao odlicnu kampanju, a ne bas dobar mp, Halo 5 obrnuto…tako da u 6-ci ocekujem da 343i nauci iz obe igre i isporuci remek delo, nista manje, jer to Halo i zasluzuje.

Bez obzira na ovo, Halo 5 mi je i dalje najbolja igra na XO (od onih koje sam ja igrao).

Meni kampanja nije bila toliko loša mislim jeste sve to istina ali ovo je nekako uvod za još veću priču…