Halo 5: Guardians

Znaci mora se nekako ispratiti prica, jer tesko da cu igrati igru. Ne lezi mi ovaj zanr da ga ubijes.

3 Likes

Strategija, na konzoli? Neka hvala, makar i džabe bila. Ali se definitivno mora priča saznati

Sinoć me zamole moja dva dobra drugara, da odigramo koju partiju Halo 5. Oni su ovih dana kupili Xbox One i Halo 5 pa da im malo pripomognem oko Live-a i MP-a uopšte.
Pristavimo mi Fiesta mod kako bi se oni što pre navikli na sva oružja u igri i navalimo, opasno!
Ubrzo nam se pridruže @iKaran i @SlobeX i lepo popunimo tim sa naših 5 igrača.
Odigrali smo sigurno 10-15 partija i skoro smo sve izgubili. Neke tesno, neke baš baš.
Pogledam ja na sat, i kažem: momci, ja imam vremena za još jednu, pa ajde da bude valjana!

Sledeća scena:

4 Likes

Nešo što si skroman pa svaku smo ih pokidali :wink:

Pre tacno godinu dana izasao je Halo 5.
Srecan rodjendan svima koji slave. :slight_smile:

3 Likes

Živ mi bio, srećan Halo 5 i tebi!

3 Likes

Evo i moje statistike:

ARENA

WARZONE

2 Likes

Ehhh kao juče da je bilo…kad se setim samo tog hajpa…tih dana bukvalno ništa drugo nisam igrao…

Nema dalje, disalo se i živelo uz Halo 5. Preuzeo je moje mesto omiljene pucačine. Screw you Destiny. Screw me Destiny’s Child, if you know what I mean … :laughing:

2 Likes

Ee kad se setim nije bilo loše moram priznati :slight_smile:

Novi, najvecu update do sada u cetvrtak dolazi!

Ovo je polovina onoga sto dolazi na slici, danas objavljuju drugu polovinu.
Takodje, u igru dolazi Voices of War Req Pack po ceni od 9.99$(sve ostalo iz update je besplatno kao i do sada) koji menja glasove u areni i warzone, necu morati vise da slusam iritantnu Saru Palmer :smiley:
Bice 3 razlicita glasa u tom DLC-U, Grunt, Buck i Exuberant iz H5 kampanje.
Poslusajte ovo iako vas ne zanima, epski je…


U linku iznad sa waypointa ima i za ostala 2 voice anouncer-a.

3 Likes

Novi GMV (i prvi)

Evo jedan klip u nesinom stilu.
No one knows where ninja goes :slight_smile:

4 Likes

Jel igrao neko onaj Order 66 Custom game?

Ne znam kako da započnem ovu tužnu priču o nemilosrdnom iživljavanju jednog čoveka nad nekolicinom drugih, zaista ne. Možda zbog toga što sam sam bio žrtva tog iživljavanja, a možda i zato što se bojim dotične osobe. Elem, dana 09.02.2017. godine Dice i EA su odlučili da odrade maintenance servera, što mi sada zvuči kao veoma dobro skrojena zavera putem koje je jedan čovek @xX8Lampard8Xx uvukao par nesrećnika u svoju opaku zamku. Naime, optuženi je tvrdio kako serveri u Battlefield 1 igri ne rade dobro i da se treba ubaciti u Halo 5 igru i tamošnje servere koji, gle čuda, te večeri nisu bili na rasporedu za održavanje. The plot thickens. Upadosmo @SlobeX, @M007P i moja malenkost. Sve je mnogo teže ispisati jer se naš @M007P beše sramežljivo vratio u vode video igara, kao neka ptica koja tek izvire iz svog gnezda pokušavajući da raširi krila po prvi put. “Šta može da krene po zlu?”, govorio je nesrećni čovek. U meniju svi smo pri zdravoj svesti prihvatili da nas vodi podmukli @xX8Lampard8Xx verujući da ćemo igrati Slayer protiv drugih, da ćemo biti svi za jednog i jedan za sve, ali ne, u tom trenutku opruka njegove zamke se aktivirala i on je nas uhvatio u klopku. “Ajmo 2 na 2”, reče optuženi. “Jes’, pa da se iživljavate ti i Slobe nad nama”, rekoh ja. Mirko podstreknut osećajem moći koji izaziva držanje džojstika u rukama reče “Ajmo 3 na 1”. @xX8Lampard8Xx se “opirao”, tvrdeći da ćemo biti prejaki za njega, da ćemo ovo, da ćemo ono. Ipak, prihvati za tili čas. Mapa poče da se učitava. Igra je počela. Trčim po mapi, mrtav. Vidim pada @SlobeX, a ubrzo za njim i @M007P. Zli @xX8Lampard8Xx nas još i čika, kaže “evo vam overshield, neću ja da uzimam”. Uzalud. Pogledam rezultat, 10-3, ZA NJEGA! Idemo dalje, povratićemo se. Odjednom 23-5 u korist istog tima. Na kraju, predstavljam vam svima rezultat tog iživljavanja:


Šalu na stranu i ruku na srce, imamo među nama jednog od najboljih u ovoj igri. Svaka mu čast, oprašio nas je junački. Na kraju sam čak i smogao snage da uletim u meč 1 na 1 protiv dotičnog gospodina, a tu me je sreća malo više služila nego u prethodnim mečevima:

Nadam se samo da će kad-tad naleteti na tim koji je najbolji u ovoj igri, da će svi ostali ispasti iz njegovom tima, pa da i on oseti čari koje smo mi doživeli trpeći njega :smiley:
Malo je reći da sam igru juče izbrisao, da mi svaki put pripadne muka kada neko pomene Halo ili Master Chief-a i da Halo 6 neću igrati ni u snu :laughing:

9 Likes

Hvala na pohvalama, izgleda da nije 1000h uzalud baceno :stuck_out_tongue:
Ili ipak jeste :smiley:
Nista, spremajte se psihicki, dovedite jos jednog pa veceras opet :open_mouth:

2 Likes

Rado, da imam još uvek Xbox :cry: :laughing:

3 Likes

Ma to si ti zbog elite controlera tako dobar, ima neka tajna koju nam neces odati?!! Sa daljine me skinuo pistoljem ko da ima snajper, neko varanje 100%.

1 Like

Hahaha…
Ono sto je zanimljivo da smo igrali na mapi koja se zove regret…
So, do you regret? :smiling_imp:

1 Like