Halo Infinite | Multiplayer Reveal Trailer - A New Generation

Da, drugar je sinoc kada smo pricali spomenuo Halo fiziku, moram priznati da ni ja nisam obratio paznju, nije uopste lose…

1 Like

Takav battle pass je već u MCC.

stvarno su to lepo smislili.

Nadam se da neće urnisati igru sa paid contentom mnogo.
Da ce sve moci da se otkljuca putem gameplaya.

Inače, ovo će po svemu sudeći biti prvi Halo koji neće imati neki showcase game mod u zadnjih nekoliko igara.

Halo 3 ODST - Firefight.
Halo Reach - Invasion
Halo 4 - Spartan ops
Halo 5 - Warzone

Ja bi lično najviše voleo Warzone samo bolje balansiran da se vrati, da nekako spreče snowball effect.
Meni je to jedan od najzabavnijih game mode-ova generalno ne samo u Halo.

I da, moraju da ubace daily, weekly i monthly challenge, a mislim da hoće s obzirom da su ih i u MCC ubacili.
Ma jedva čekam :smiley:

2 Likes

Citirao bih ovaj tvit: So clean, so gorgeous :heart:

Dopada mi se to što svako može da izabere svoj AI koji će mu biti kompanjon. Kontam da će ih vremenom ubacivati sve više. Sitan detalj, ali nekima može da znači puno.

To su stvari koje trebaju da ubacuju češće u igre.
Kao announceri u Halo 5 za MP što su ubacili.
Ovo će biti slično pretpostavljam.

Sutra možda ubace cortanu, MC, sgt johnsona, Lasky-a, Halsey, grunta…

1 Like

Šta ti se desilo u prethodna dva sata da se raduješ igri lol? Ne bih da čačkam mečku, možda već naveče promeniš vajb :stuck_out_tongue:.

1 Like

hahaha ma igra ce biti dobra na kraju, ali mene i dalje nervira njihova nesposobnost i pristup.

Meni za Halo treba sekund da se napalim, ali sam jako svestan u cijim je rukama.

Treba komplet da pogledaju Playground games kako se radi marketing i kako se igra izbacuje.
Za 9 cifara igru, ono kako oni trose novac, vreme i nase zivce je sramno. Na kraju će zbućkati nešto.
Novi engine ne znam šta su to u njemu radili, ne izgleda mi ništa revolucionarno, a i najveći game mode će biti 24 igrača, BTB sa 16 na 24.

Radujem se, jedva čekam, ali ave ovo je mučno gledati i pratiti ako ai diehard fan.

Da se razumemo, kad kažem troše nam živce i vreme i da je mučno gledati, ne mislim bukvalno toliko ima prečih stvari u životu, ali s obzirom da od mene i tebe i takvih žive imamo pravo da kažemo da su retardirani.

Da poentiram, jedva čekam, igracu je 1000h minimum, ali se plasim kakav ce launch biti.
Predvidjam manjak MP modova, oruzja,…

1 Like

1 Like

Ovaj forum je ludilo sastavljeno od milion malih ludila.

3 Likes

Mnogo lepo + fizika

2 Likes

Jos jedan detalj. Kada oruzje padne na pod javljaju se varnice.

SmartSelect_20210617-090538_Photos

5 Likes

Prilicno je kul ta fizika. Kada se samo setim da je jos Max Payne imao ragdoll, ne znam zasto je vise igara ne koristi.

Da, super izgleda :heart_eyes:.

Odlicno izgleda. Slutim da nije samo fizika u pitanju, mnogo su im lepe poze dok padaju, sigurno je tu zamesana i klasicna animacija preko (ispod?) ragdolla.

Ali da, i meni zapalo odmah za oko.

Šta mi je puta taj pištolj došao glave…

4 Likes

I meni padanje na klizav pod…

3 Likes
1 Like

Malo su bezveze ovi namjesteni intervjui gdje se ne postavljaju osnovna pitanja:

Kada igra izlazi
Ima li price o dizajnj single playera
Da li se uzdate u f2p model za izdrzavanje igre (ako da, ovo je znacajan zaokret ka gamepass modelu)

Takodje, cini mi se da je grapple hook stvar loadout-a i bice dostupna na izabiru (u jednom momentu sa iste ruke se izbacuje enemy marker).
U svakom slucaju, kao i svaki Halo, odigracu uzduz i popreko, ali mi se cini po ovim trailerima da je ova igra najmanje Halo od svih Halo igara. Ako to znaci opstanak fransize i pokoja dobra SP igra, onda ok. Ali ako upropaste, upropastili su ga za sva vremena.

1 Like

Intetesantno:

No GIF

3 Likes

Ako je mogao tata u TLOU moze i Chief (daleko bilo) :smiley: