Halo Infinite odložen za 2021.

Domino’s always delivers. :joy:

1 Like

Trebalo je da naprave salu na racun odlaganja - sve isporuke odlozene su za 2019 :smiley:

Ovo je sprdnja jos dok nije pomerena igra. Mozda se apdejtuju. :joy:

Jel se zna u kom kvartalu izlazi?

Mislim da se ne zna jos nista sem da je 2021.

Možda, ali predstavljali su moć njihove najmoćnije konzole ikada… Izaći sa demom koji i ne izgleda toliko impresivno, tvrditi koliko je ta konzola jaka, a ustvari prezentovati igru na PC-u. To je po meni veći fail nego sam izgled ove igre. Kao neko želi da mi proda tv u Tehnomaniji i gleda u model koji želim da kupim, a pokazuje mi sliku od duplo skupljeg modela koju neću imati. To je kao onaj fail kad je Sony imao sa Killzone 3 valjda gde su pokazali cgi trailer i ubeđivali ljude da je to gameplay.

I ranije su mnoge igre odlagane, neke čak i obustavljene u daljem procesu i nikada nisu ugledale svetlost dana, ali HALO nikako nije smeo da doživi ovakav fijasko…Pa to je bre svetinja za Xbox, igra zbog koje se kupuje konzola, adut više na strani MSa na izlasku nove generacije…
Koliko li sada breme nose na leđima sa ovim odlaganjem, jer neće više imati alibi bilo kakve prirode, a šta drugo da očekujemo nego da igra iskida u svakom smislu…

Da, samo je pomerena(ne znamo ni do kada) i samo je najavljena kao launch naslov i samo ne izgleda kao next gen :joy:
Da Sony ima GOW ili Uncharted 5 na izlasku mogao bi da nam proda mikrotalasnu i da nas ubedi da je bolja od sxa…

1 Like

Nisu ih ni spominjali, ali tuga svakako jeste…Zato je Halo mogao da bude kec iz rukava, tj. trebalo je da bude jer su ga sami najavili kao launch…

To svi rade već godinama. Halo 1 trailer je puštan na meku i to i danas ponosno pričaju :smiley: ove generacije sve igre pokazane su bile na PC-u…

Sunce ti, u kakvoj zabludi ja živim. :joy: Kao pokazuješ novo parče tehnike i demonstriraš nešto što taj model ne može da ponudi. :joy:

Možda je komp slabiji od sxa pa halo izgleda onako😁

2 Likes

:drooling_face:

Kako dobar soundtrack za sada u Infinite, svaka pesma je bombona.

4 Likes

Aha, upravo slušam :heart:.

Osim same igre muzika je odlična :smiley:

1 Like

A u stvari i prikazan gameplay je odličan! Zbog pop in-a i loših tekstura svi pljuju igru.

Ali dobro, danas me ništa ne čudi. :slight_smile:

2 Likes

Izgleda da Halo nece izaci za Xbox One, nego samo za novi Xbox. Izgleda da ih je dobro zeznulo sto su igru radili paralelno za staru i novu generaciju konzola…

Au koja katastrofa… Nikako da shvatim taj izgovor da ih je zeznulo sto su igru radili i uporedo za One, zasto bi zbog toga lose izgledala kada PC igre ove generacije nisu lose izgledale iako su izlazile uporedo za konzole.

Kad se samo setim Forze Horizon 2 na sta je licila na xboxu 360 a kako na One, pa niko tada nije rekao izlazi i za 360 zato lose izgleda.

1 Like

Ma sve je to ok, tako je trebalo biti od samog pocetka, problem je sto Microsoft cesto luta, kao da ih amateri vode…

Imali su sve da u ovoj generaciji postignu uspjeh, napravili su odlicnu konzolu koja je puno bolje zaokruzen proizvod za razliku od PS5, a nisu bili u stanju da pripreme bar 2 jake ekskluzive na izlasku same konzole, kao i da prosire online podrsku na veci dio drzava i “malo” vise fokusa na marketing izvan SAD-a. To su za mene veliki propusti, a koji su ociti godinama, dok oni nista ne rade po tom pitanju… Pa ti amerikanci su pisali najbolje knjige na temu marketinga i njegovoj vaznosti (marketing nije samo reklama).

Kada se gleda Sony i PS5, i oni su jako puno fulali, pocevsi od same konzole (koja je ocito dosta slabija od Xboxa Series X), ali jos uvijek su broj 1 po prodaji kao i po samoj percepciji kod kupaca (potrosaca), pa im se moze.

MS-u je konkurencija Google, ne znam zasto se Sony spominje stalno u tom kontekstu. :crazy_face:

“Imali su sve”, a konzole jos nisu izasle? Kao da pricamo o nekom projektu koji je propao pre 20 godina.

Vecina kompanija nece ispuniti ciljeve za 20/21, a sto duze odlazu Infinite, veca je sansa da ce izgledati bolje od poslednjeg builda koji nije bio prezentabilan.