Halo: Showtime Orders Live-Action Drama, 10 epizoda

Ovo je dugo godina u produkciji od filma preko Spilbergove serije iz 2014. Izgleda da su se kockice konačno potrefile i dobijamo uskoro Halo u obliku serije.
:please be good:

4 Likes
1 Like

:neutral_face: Sta mu je sada Paramaut+… opet neki servis sa pretplatom tipa Netflix, Prime…
Mislim da ce to lose uticati ne prijem tj. popularnost. :man_shrugging:

Mislim da nista nece pogurati popularnost ove serije, ali ajde. Od ODST je u najavi live action Halo, ali na veliku zalost (nas) Halo fanova, nema nista od toga.

Ako ništa drugo, da je na Netflix ili Prime, više bi ljudi odgledalo, verovatno i dosta njih koji nemaju predstavu šta je Halo. Ovako, pogledaće ona trojica što imaju Paramaut+ pretplatu jer su dobili sa televizorom i Lampard koji će uzeti mesec dana pretplate da odgleda i otkazaće pretplatu, jer nema ništa dalje da se gleda, čak ni Serranovi. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Dodaj i mene na tu pretplatu ako se ne pojavi na pijaci

1 Like

Dobro, i ja cu naravno uzeti tu pretplatu, vise je to bio simbolizam za sve nas sto nas interesuje.

Mada, ko zna, mozda je taj deal bio potreban da se uopste napravi serija, u smislu budzeta. Ako je tako, onda neka je.

Izgleda da je prevelika prodokcija za Showtime (ovo im je bio najveći projekat ikada) ili Paramount želi premijum sadržaj za svoj streaming.

Najgore je sto im necu ni platiti, nego cu da uzmem trial, kao i vecina ljudi.

If there is a trial… there is a way.

3 Likes