HBO Go na Xbox One

Imam pretplatu za hbo i skinuo sam app na xbox-u ali region lock, raii samo u americi. Kako da resim ovo a da ne moram da placam vpn???
Hvala unapred

Mora VPN ako se ne varam… Jedino da probas da promenis region naloga/konzole?

Na US sam, i kupujem preko MS store-a!!!

Evidis toga se nisam setio :smiley:

Zaba im u gace a na ps3 radi savrseno!!! :grin:

1 Like

Govna su zbog ovoga, iskreno. Ne radi nažalost, nisam ni znao da može preko VPN-a. Ispada da ne postoji svet izvan tih par regiona.

Meni HBO GO radi na TV-u, kao aplikacija, ali na mobilnom i konzoli je region lock. Takodje, za svaki film i seriju imam prevod.

Ovo je meni bilo zanimljivo.
Imam HBO Go ali mi ne radi na apple tv. Samsung TV ima svoju app za to i radi.
Ali radi uzas, svako malo puca. Barem 3-5x u toku filma pukne i samo izadje.
Nekad nece ni da pusti film, kao da je slab net. Pa onda pusti ali u nekoj tuga 480 rezoluciji.
Nikako da nagura ni HD

Ja dao drugaru moj nalog za lg smart tv, i radi stvarno super

Kod mene ocaj, bas baguje. Dok mi na istom TV Netflix app bukvalno leti. Milina za gledanje i upotrebu.

I kod mene na LG TV-u radi kao sat. Maksimalan kvalitet slike i bez ikakvih bug-ova i slično.

2 Likes

Kada su neke dileme oko TV-a u pitanju, treba sačekati mišljenje ninje. Dokazani autoritet na tom polju.

Nema sta, meni radi ocajno aplikacija na samsungu. Baguje, gasi se itd… Uzas, dok Netflix rati top.
Kako, zasto, ne znam

Takodje!

Eto malera, a kod mene slabo. Ali opet znam za ovaj slucaj LG tv rado Netflix sve super. Uradili ludi update koji je ponudio sam TV i posle toga vise nisu imali app za netflix.

Kakva je sada situacija sa xbox one i hbo go?
Da li i dalje je region lock?