HITMAN 3

Tesko je za ps i xbox naci codex verziju :joy::joy:

1 Like

Ovde su sve sama gospoda sa konzolama Rile. Ne bakcu se oni sa PC verzijom, pa jos i narodnom :rofl:

Tek sam sada skontao da sam se malo zeznuo :slight_smile: Izvinjavam se. Elem, nesto ne mogu da pokrenem doticnu verziju Hitman 3

:slight_smile:

HITMAN 3 - Free Starter Pack je dostupan. Mislim da je za sada samo na određeno vreme.

Auuu kida igra! Zavrsio sam misliju Chongqing i oduvan sam bukvalno! Tek sada sam provalio neke stvari, odnosno da igrac sam mora manuelno da selektuje mision story kojih u okviru glavne misije ima nekoliko, da bi hronolsoki mogao da se prepusti resavanju raznih taskova. Prethodne 3 velike misije lutao sam mnogo i koncentrisao se na likvidaciju glavnih objekata, a tako se ova igra ne igra. Sada kada sam ukapirao kako su devovi zamislili ovo, bukvalno jedva cekam da krenem od pocetka jer sam brdo stvari propustio. I’m a ghost! uzgred igra izgleda brutalno.

2 Likes

Zavrsih igru u dahu. Kratka igra rekao bih, ali sada imam mogucnost da likvidacije kreiram na potpuno druge nacine i da odigram propustene price u okviru misija. Ide odmah new game+ :smile:

1 Like

RazmiĆĄljam da uzmem Hitman 3 sad kad je na akciji, al me zanima koliko je povezan sa prethodnim delovima, konkretno sa drugim, poĆĄto njega nisam igrao?

Vidim da postoje neke opcije da se uvezu misije iz tih starih igara kroz kupovinu DLC-a, pa me zanima jel ima tu neĆĄto bitno ili igra moĆŸe da se igra nezavisno?

Da totalno je povezan i nastavlja radnju i pricu iz drugog dela koji je to uradio iz prvog dela.

1 Like

Ako nemaĆĄ predhodno delove onda je bolje da čekaĆĄ neko sniĆŸenje pa da uzmeĆĄ sva tri dela sa svim ekspanzijama. Mislim da je hitman 2 Gold na nekom ultra sniĆŸenju


Jeste, nesto malo preko 1000 din. Zar nije bio 200-300 standard edition na proslom snizenju? Sad mi zao sto nisam uzeo
 Doduse ovaj kao ima 3 dodatne misije.

Dobra je fora sto sve Hitmane mozes preko trojke da pokrenes.

Dobri su genealno, medjutim ako nisi bas perfekcionista, misije su kratke, tako da celu igri mozes preci za 3-4h. Nije bas AC Valhalla :slight_smile: Pretpostavljam da replay mozes da izvuces ako isprobavas milion razlicitih nacina za egzekucije, sto je meni malo smor.

Mozes, ali ako si trophy/achievement hunter onda moras preci na 10 razlicitih nacina da bi sve osvojio :sweat_smile:

Dosta toga dolazi, neĆĄto verovatno besplatno, neĆĄto iza deluxe ali bar neĆĄto spremaju :slight_smile:

Je l jos nekome na forumu nije jasan koncept Hitmen serijala?
Igrao sam sve osim Hitman 3 do sad. Od prvog dela pa do Absolution je igra bila kao i svaka druga. Kupis, predjes sve misije i cao nema vise.
Ovaj Hitman 1, 2 i 3 mi uopste nisu jasni. Stalno nesto izlazi novo, te DLC te nove lokacije i nove zajebancije.
Ja sam iskreno misljenja da je trebalo nastaviti starom putanjom i da izbacuju zasebne delove sa dobrom pricom na jednoj lokaciji
a ne ovo.
Kad udjem u Hitman 2 izbacuje mi i misije iz Hitman 1. Mozda sam ja samo navikao na stare stvari, al nije ovo fifa.
Pogubljen sam
nesto slicno kao kada udjete u CallOfDuty i vidite 4 igre: CoD MW, CoD BO, Vanguard i Warzone :exploding_head:

Nema niceg nejasnog. 1 se nadovezuje na 2, a 3 na oba dela. Sustina je da je 3 deo kraj hitman-a, bar za sada. Prica je vrlo jasna kada povezes sve delove u jedan i poprilicno je zanimljiva. :slightly_smiling_face: Mozda sa pogledas sve cutscene odjednom na youtube-u pa mozda i razjasnis nedoumice :slightly_smiling_face:

Zato ti kroz jedan meni pruza priliku igra da igras 1,2 i 3. Ali samo ako ih sve kupis :slightly_smiling_face:

Ma znam al to sa jednim menijem mi je bezveze iskreno. Jos sto forsiraju da se igra nedna misija vise puta. Promenili su princip cini mi se. Voleo bih da izbace 3 razlicita dela da se fokusirsju na pricu i to je to. Pusti me sa tim da l cu ja da ubijem coveka na ovaj il onaj nacin, ko ce da igra jednj misiju 5 puta.
Ne znam, samo moje misljenje
A i zaboravio sam sta se uopste radi u dvojci a presao sam je


Mrzelo i mene da ponavljam ali svakako, uvek se nesto novo nudi kada se vratis opet na igru. Vise mogucnosti, vise resursa. Svakako, slazem se, vredelo bi da se odradi hitman ali nesto tipa Tlou sa pricom, bila bi to topina od igre.

1 Like
1 Like

IzaĆĄla je mapa:







1 Like

Igrao i ja malo danas, dobra je.

1 Like