Horizon Zero Dawn ili Cyberpunk 2077?

Koju od ove dve igre bi kupili pre, tojest koja je po vama zanimljivija? Obe su na popustu na IG, pa bih uzeo jednu od te dve. Za pc, iako to ni nije bitno.

Horizont zero down je daleko bolja igra od cyberpunk 2077

Horizon definitivno.

Dovoljnoā€¦ kupujem :grinning:

Horizon je fantastična igra, uzeo sam je na releaseu na ps4. Za pc je bila po izlasku grozna situacija sa grafičkim glitchevima, rendering tekstura i slično. DoduÅ”e nisam je odavno probao a znam da je bilo bar jedno 5 6 patcheva, sad da li je sve ispeglano sa apdejtima i novijim drajverima za gpu samo da nagađam

Jedno pitanje josā€¦ sada sam video da ako biram kupovinu iz austrije naplscuje mi jos nekih 4.5ā‚¬ porez nekiā€¦ da li mogu imati neki problem ako izaberem drzavu svajcarsku ili lihtenstajn? Posto se kod njih ne placa porez.

Nijednu od navedenih. :grin:

Imas neki bolji predlog :laughing:

1 Like

Ako imas ps4 Horizon je 19og aprila besplatan.

GTA5.

Gta5 vec imam, a igram na pc, nemogu se navici na dzojstik, tako da za mene nije besplatno :sob:

Kako nije? Em su je delili na Epic em ziveo Torent pa gde ti drago.

1 Like

Marko, ne znam sto se tice torrenta ovde su mnogo rigorozni, ne bih da rizikujem. Ali ako ima za dzabe, onda cu bolje uzeti cp

Ne znam gde zivis ali ako je frka za zakon uzmi VPN cene su ok a resava to.

Ma jokā€¦ ionako kupim igru jednom u pola godineā€¦ nije bas tolika frka :laughing: