Horizon Zero Dawn stiže na PC

1 Like

I izgleda da nije samo ova igra nego da stižu još neke.

Auuu kako je krenulo uskoro cemo imati situaciju da uz sve PS ekskluzive mora stojati prefiks privremene :slight_smile:

1 Like

Kul, igra je odlična i vredi da je što više ljudi odigra. Pogotovu sa ekspanzijom, kao pripremu za drugi deo. Čekam još malo vremena da prođe da je ponovo upalim na NG+ i najvećoj težini.

Ovo je odlican potez! Igra koja je zavrsila svoj prodajni ciklus na ps4 izlazi za PC sto znaci jos nekih milion prodatih kopija.

Izađe par PS4 igara na PC = sve PS4 ekskluzive izlaze na PC? Seems legit. Flawless logic. :smiley:

Still, dobro je da što više igara bude dostupno na što više platformi.

3 Likes

Anton Loginov, the guy who leaked Horizon Zero Dawn coming to PC said that Sony had been hinting that all of their games would be coming to PC in the future.

Gde ima vatre, ima dima…

Kako god, glupo je da ostave dodatne pare samo zato što su igre na konzoli. Postoji veliki broj igrača koji nikad neće kupiti konzole zbog par igara a voljni su da potroše novce za dobre igre. Zašto ne dopreti do njih, ako već neće da kupe konzolu.

Izgleda da sa promenom menadžmenta u PlayStationu dolazi i nov način razmišljanja. Videćemo još gde svo ovo vodi…

1 Like

Još jedan insajder, lik koji je poslao prve fotke PS5 devkitova

Screenshot 2020-01-16 at 23.41.46

Ja da sam ms sad bih napravio dual boot win 10 za xbox :smiley:

Dolazi i dreams ? Inace prvi put cujem za igru… uglavnom neko crtac sranje al dobro

“and eager to explore Switch” - Oblakoder na aparatima :smiley:

Ne znam zasto bih bio na aparatima jer da zelim Dreams kupio bih ga za PS4, po visestruko manjoj ceni nego sto ce biti na Switchu. Jos nisam odigrao ni top ekskluzive, a kamoli to crtac sranje kako ga ti zoves :frowning:

Generalno gledano sjajna vest za sve PC igrace jer ovo je najverovatnije samo test za pustanje i ostalih PS ekskluziva na PC, a smejali smo se Microsoftu :slight_smile:

1 Like

Da li to sada znači da Sony nema ekskluzive? Realno PC je daleko veće tržište, dosta više para. Mislim da smo ja kraju ekskluziva na konzolama. Osim Nintenda koji se bori ali će i on popustiti kad tad…

Moguce da je to samo za potrebe demonstracije na E3? Obicno se pustaju sa PC-a.

Za E3 na koji se nece pojaviti ? :smiley: pored toga zaboravio si da igra izlazi u maju a e3 je u junu.

Ahaaaa… hm. Onda je mozda neki dugotrajan projekat.

Ljudi se loze i odmah mastaju o tlou 2 a po meni je mnogo realnije da izbace prvi deo i unchartede.

“besplatne” :rofl: ja se iskreno odrodio od pc-a da nekako mislim da nema sanse vise da se ikad vratim. A i celo drustvo je preslo na PS4

I ja cu vjerovatno ici na opciju RAM upgrade i nova graficka, i eto me u 4k gamingu.
Jeste da nemam ni monitor ni tv za 4k, ali dobro, jedno po jedno.

Ako se nastavi podrska za stare joyeve na novoj generaciji konzolu cu vjerovatno uzeti godinu ili dve poslije izlaska, do tada piciti sta se ima na PC-u. Realno, i ovako vrlo malo igram, tako da mi je sve vise i vise zao dati pare na konzolu, posebno na izlasku.

1 Like

Ja se ne vracam na PC makar svaka ps ekskluziva izasla na PC, jednostavno komponente za high-ultra podesavanja u igrama su preskupa i jos sam se totalno odvikao igranja na tastaturi i misu i igranje na dzojpedu mi je postalo mnogo ugodnije nego sto mi je igranje na misu+tastaturi ikad bilo. A to za besplatne igre mi ne predstavlja nikakav znacaj jer u zadnjih par godina maltene svaka igra bude krekovana tek posle par mjeseci rijedak je slucaj da igra bude odmah krekovana kako je ranije bilo+zajebavanje sa instalacijom a da ne pricam da mi se mnogo svidja skupljanje achievmenta i levelovanje na konzoli. :grin: Na PC nisam odigrao nista godinama osim par partija PUBGa tako da meni PC sluzi bukvalno samo za surfovanje…

2 Likes