Igre - problem

Pozdrav ljudi!
Treba mi malo pomoc, vec 5 6 igrica za xbox mi ne rade… Naime o cemu se radi skinem igricu otpakujem .iso sa iso2god i sve se lepo raspakuje ali npr kod igrice GTA V dobijem foldere

i za jedan i drugi disk, nemam uopste default.xex… Da li neko moze da mi pomogne?

Edit:Probao sam da stavim da manage game path bude na ovu datoteku prvu u 3 redu na slici ali mi ni tako ne pokrece igricu!

Evo ti za gta tutorial, nadam se da ce ti pomoci.
Ovaj tutorial se odnosi na vecinu multi- disc igara, a na njegovom kanalu imas dosta tutoriala vezanih za RGH

https://m.youtube.com/watch?v=1kwPstQf9Mc

Sve je meni jasno ali on ima default.xex ali ja nemam ni to ni nista samo ono sa slike

To je zato sto koristis ISO2GOD. Raspakuj sa Xbox Backup Creator-om i imaces normalno fajlove, izmedjuostalog i default.xex :slight_smile:

BTW Mozes da namestis da radi i u iso2god formatu, mada je XBC jednostavnija varijanta :slight_smile:

Iso2god sam imao na Macu i ocigledno je u njemu bio problem… ali sam imam drugi problem pokrenem Gta V disc 2 i iskoci mi da igra mora da se igra preko live isto tako i black ops III kako da to resim

EDIT:Ovo je kad pokrenem disc 2 od GTA V posto kad pokrenem prvi pise unreadable disc

za cod bo3 moras skinuti compatibility pack to je i meni izbacivalo nakon sto sam skinio sve radi savrseno

Rafo, super sto si odgovorio decku. Doduse mozda vise nije ni ziv, al koristice nekom :grinning:

3 Likes

I sam se stim dosta zaj pa ako pomogne nekom odlicno

Lock, reseno.