Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Neće te smoriti da odmah nakon FC3 kreneš FC4 jer je FC3 baš kratak, za 3-4 večeri ćeš da ga pređeš sigurno, ako ne i pre. Zavisi koliko igraš, ali traje igra nekih 12h, a može i za manje da se pređe. Što se FC4 tiče, ja ću da igram i uz ovaj stuttering, jer čekati neki fix je mislim uzaludno, prošlo je 10 dana otkako je izašao ACU, i idalje ništa. Kažu da traže rešenje za fps dropove i da nije narod na ulici problem, tako da testiraju šta je problem. Ali kažu kako ne znaju kad će peč, i izbacuju neke pečeve za neke gluposti, umesto da reše ono glavno bez čega je igra neigriva.

cisto reda radi sam skinuo Watch Dogs koji cu samo da probam veceras, iako ga imam za PS4 i tamo radi super, bas samo da vidim kako se ponasa na PC, sa sve poslednjim udpate-om

FC4 mozes da predjes i za 15 minuta :smiley:

E sada si mu rasprsio sve nade oko igre hehehehee

probao sam Watch Dogs upravo sada, ama ni da stucne nigde, najnize je bilo na 37 fps, ali je non stop na oko 50, ali i taj pad nije bio propracen stucanjem i slicno, znaci sve radi na ULTRA + HBAO+ na HIGH, sve extra znaci

FC4 i AC U su krs dakle

Si stavio onaj Worse mode ili kako se već zove? A poslednji update tj patch?

Sent from my D6603 using Tapatalk

nikakav mod nisam stavljao samo poslednji update, sasvim normalno radi i po noci i po danu i kada je kisa i tako dalje… seckanja nema!!! Totalno igriva znaci

Reloaded verzija i Bad Blood DLC koji sadrzi poslednji update odmah

Da, to sam i ja pričao, meni je takođe odlično radila igra. Stavio sam i Worse mod i sa njim sam imao stabilnih 55-60 fps. Naravno padalo je i na 40, ali nije se to primećivalo.

Deder mi pojasnite za taj Worse mode sta radi?

Gledam film pa sam cisto banuo ovde hehhe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

S njime dobijaš E3 2012 grafiku. Dakle mnogo bolju grafiku, možda je sad izašao neki noviji mod, ne znam, ja sam to još letos igrao. A čini mi se da i da ćeš dobiti oko 5fps više.

Imam skidrow verziju FC4 sta sledece da instaliram, patch,crack koji?

Ni jedan, skini RELOADED verziju skidrow ima ptoblema hehehe

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Zapravo možeš i da udariš Skidrow Update v1.03 i onda RLD krek, isto je.

Odigrao sam prolog i posetio onu vuko****nu. Seckanje se desava dok sam vozio onaj bagi, ali ja sam navikao na tako nesto :smiley: Graficki nisam impresioniran i slicna je FC3 i nervirame sto sve nekako deluje preblizu, zumirano, imam utisak da me sve nekako gusi a ne patim od klaustrofobije :smiley:

Imas FOV settings u graphics pa advanced settings pomeri FOV slider, meni je ok, a sa fov na max imam utisak da sam riba (ona u vodi da se razumemo) zbog pogleda

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Uuuu to sam odmah ugasio, od toga imam mucninu. Nego ovako, deluje mi tesno to je moj subjektivni osecaj, da napomenem da je sve u fulu. Iskreno kao ekspanzija 3. dela, ako mozes Vlado odigraj 3. deo jer ima mnogo bolju pricu i veruj mi na PC nema neke razlike izmedju 3. i 4. dela samo je bitno kod FC3 da izdrzis prvih par sati dok se ne nabudzis malo.

edit: desava mi se bug kod cut scena, mrak a cuje se muzika i ne reaguje na dugme ali pomaze task menadzer pa se vratite u igru :slight_smile:

kao prvo FOV ne diraj i onda ti je sve ok, slider treba da bude negde na pola, ako ga smanjis suzavas vidno polje i zato ti je sve blizu i slicno, kada je pa do kraja onda je budjavo, ostavi na pola ili idi dole na RESET DEFAULT i resio si muku

Razlike u grafici ima, kada se malo duže igra vide se raznorazni efekti koji čine igru realističnijom, teksture su isto bolje. U startu na prvu loptu deluje kao FC3, ali ipak ima dosta napredka. A što se priče tiče ne znam da li je bolja u FC3 jer još uvek nisam prešao FC4, jelte, prerano je za donošenje ikakvih zaključaka…
E da, al’ jedno je sigurno, teži je FC4.

Sent from my D6603 using Tapatalk

**[SIZE=3]Motorama-RELOADED

[/SIZE]****[SIZE=3]Kinetic Void-CODEX[/SIZE]**

uskoro ce i RELOADED cim su ovi sad izbacili

[SIZE=3]Far Cry 4 v1 4 0 Update-TPTB[/SIZE][HR][/HR]

[SIZE=3]Company of Heroes 2 Ardennes Assault-FTS[/SIZE]