Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Ja zbog obaveza dosao na pola prologa tek, veceras cu dusu da mu vadim [emoji14]

Sent from my Nexus 5

Ja trebam da aktiviram dualshock 3 da igram na njemu.
Bicu jos jedan u nizu koji hvali port, stvarno je nevjerovatno da igra ovako klizi bez problema. KojiPro naklon do poda.

jedino sto ja vidim da igri fali, jeste bolji AA, nekako ima dosta krzavih ivica, a sve mi je podignuto na extra high, ocekivano zelim i AA na tom nivou, a za AA nisam video nikakve opcije… Inace ultra klizi kao i GroundZeroes pre njega, posto je jelte isti engine

odoh sad da se sunjam malo :P, treb azavrsiti prolog, treba kresovati i tako dalje hehehe

Mad Max i definitivno ne radi, meni na Win 7 64bit kad se pokrene bude full black screen i onda crashuje. Na Win 8 i 10 kažu da mogu da pokrenu igru, ali da čim se dođe do psa, odmah crashuje. Najbolje sačekati sutra ili još par dana da 3DM sredi to. :slight_smile:

Nakon svih ceprkanja, zvuk u igri mi ne radi. Wtf?! Ima li neko ideju za neki quick fix, ne instalira mi se sve ispocetka

preko cega ti ide zvuk? Tj iz muzicke ili preko graficke (HDMI)?

Posto u Far Cry 4 npr kada ide preko muzicke ne radi nikako, ne znam za fix za 5.1, samo znam da radi ako je na STEREO stavljena, pa probaj to u sound panelu da namestis, a kad je na HDMI preko graficke radi bez problema, s obzirom da sam ja na hdmi zbog pojacala i svega meni uvek svuda radi…

Na kraju sam se napravio pametan, izbrisao moj 3DM folder sa user data i sada radi. Srpski reset, sto bi rekli. Evo zavrsavam prolog, nema puno gameplaya, ali vjerujem da ce se igra ubrzo otvoriti.

prolog smara dok ustane, lomata se i puzi na podu, sve zivo u haosu itd itd. Ma prolog skoro sat vremena traje :stuck_out_tongue:

Zavrsio sam E1 i moram da ih pohvalim za optimizaciju, igra prosto leti u fulu na mom kompu, ni da stucne :rock: Nije ni cudo, obzirom da igru nije radio ubi****** :wink:

Da li i vama javlja kres nakon izlaska iz igre?

Hahhhaha ja sam mozda za nijansu bio bolji, vise sam udarao levo-desno nego on inace, jedino nisam puzao [emoji14]

Sent from my Nexus 5

Ohrabren sjajnim iskustvom sa MGSV portom, skidam sada The Witcher 3, pa cu da vidim kako radi. Jeste da necu imati vremena da odigram ove igre do decembra, ali eto, oci gladne.

Ja sinoc ubacio Shadow of Mordor, da odigram na xbox 360 i moram da kazem da je ono ocaj zivi. Gameplay je zarazan, potezi mi se svidjaju i sve je to super, ali optimizacija je blago receno - katastrofa. Kad pauzu pritisnes, ubaci te u loading screen isto i kad izadjes iz nje, grafika ocaj zivi, sve je “izlizano”, jedva da ima trunke detalja, teksture kasne i po 30 sec od prilike, pad framerate-a je naravno prisutan toliko da i zvuk secka (sto me najvise od svega iritira kad mi zvuk secka i prekida, kao tikove da dobijam sa slusalicama na glavi). Mapa uopste nije toliko velika, npr kad bih uporedio Assassins Creed Black Flag sa ovim sto se tice detalja, velicine mape, same grafike, pa AC je pojam za ovu katastrofalnu optimizaciju. Verujem da je igra super na Pc-u i novim konzolama, i zarazio sam malo, ali reci da Ps3 i X360 ne mogu da poteraju ovaj ocaj od optimizacije kako dolikuje, to je laz i lenjost developera. Bolje da nisu izbacivali za last gen. Igracu i danas malo da vidim da li ce utisak da mi se popravi, Stvarno steta.

Pozitivne vesti za sve vas koji igrate piratsku verziju MGS V, nekoliko njih na stranim forumima je potvrdilo da su prešli celu igru sa 3DM krekom i da osim crasha nakon prologa igra više ne crashuje. Izgleda da je ovaj crack zaista s razlogom dugo rađen.

Ja sam danas probao da igram, imam crack v2 i zavrsio sam prolog i igram chapter 1. Nikad mi nije crashovao, tako da nisam morao save file da menjam.

[SIZE=4]Mad.Max.Update.0.Incl.DLC.and.Crack.v2-3DMGAME

[SIZE=3]Probao sam igru i sada mi konačno radi i to sjajno. Sve na maximumu dobijam 80fps, tako da sam prezadovoljan. Odigrao sam svega pola sata pa ne mogu nešto previše da kažem o samoj igri, ali zasad deluje veoma dobro! :slight_smile:

EDIT: Ipak nije sve tako sjajno u vezi Mad Maxa, igra crashuje kada probate da otvorite mapu, u suštini ne morate otvarati mapu, but still. Takođe čitam na redditu da ljudima crashuje i kada pucaju iz shootgun-a, meni je taj deo lepo radio u prvoj misiji, videćemo dalje, ali mislim da će sutra 3DM da ispravi ove dve stvari.

PS: [/SIZE][/SIZE]@Ogy Koju verziju igre si skinuo, na kom sistemu igraš i koji CPU imaš?

Jel’ da bi pokrenuo MGSV moram uvek sat da pomerim na +8? Probah bez pomeranja sata i dobijem white screen u windowed mode-u. Inače verzija koju sam pokrenuo je Metal Gear Solid 5 - The Phantom Pain [FitGirl Repack] sa sve 3DMGAME-MGSV.TPP.v1.005.Update.and.Crack.v2-3DM update-om i crack-om.

pa cim dobijes white windows onda moras

Znači to je jedino rešenje? E baš bzvz, cimanje je malko…

Pa sacekaj da izadje neki normalan crack,fix ili sta vec.Gde si poleteo odmah nece pobeci igra sacekaj malo :smiley:

Ma igram je ja svakako na PS4 uveliko već, nego sam hteo da vidim kako mi radi na PC-u (PCMR deformacija) i koja je razlika u grafici hehe.