Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Jedan fix koji ja koristim, dakle ovako:

Otvorite notepad, prekucajte ovo što sam dole stavio u quote, sačuvajte u .bat formatu i stavite u folderu gde se nalazi igra.
Onda napravite desktop shortcut, stavite ikonicu za MGSV i uživajte! :slight_smile:

TZUTIL /s “China Standard Time”
start mgsvtpp.exe
timeout 60
TZUTIL /s “Central Europe Standard Time”

Ako neko hoce da igra Hitman Absolution na PC-u neka se javi da mu posaljem kod. Ovde ili PM.

Pro Evolution Soccer 2016-RELOADED

FIFA 15 Ultimate Team Edition-CPY

15??? taman na vreme krekovali :smiley:

Mislim da je to neki re release samo od druge grupe, torrent s tim istim nazivom se pojavio ima ja mislim 7 meseci. Mada mislim da ovaj od CPY verovatno sadrži ove nove game update jer je nekih ~2-3 giga teži od ostalih.

Još ja konj lupio thanks, pomislio da je 16 u pitanju kad ono međutim…

[h=1]Project CARS Update v4 0-RELOADED[/h]

Ne znam dal je neko postovao vec ovo

Dragon.Age.Inquisition.The.Trespasser.DLC

Ouuu yeahhh!

SOMA-RELOADED

[h=1]Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One-CODEX[/h]

Blood Bowl 2 - CODEX

Skinuo upalio, bagcina ne mogu iz sobe prve da izadjem jer nema trejsera nigde.

Edit: 3 puta sam morao da restartujem da bih nasao na mestu gde sam gledao 20 puta. Definitivno bag neki.

Video sam da ima i SOMA-GOG verzija, možda radi?

Posle tog samog pocetka nisam imao problema, pici reloaded fino.

[h=1]NBA 2K16-CODEX[/h][h=1]FINAL FANTASY V-RELOADED[/h]

naleteo sam na ovo “NBA 2K16 Michael Jordan Preload Edition” pa ako moze neki info…?

To je Preload verzija, nemoj to da skidaš, neće ti raditi, skidaj isključivo CODEX verziju igre.

Te pre-order bonuse što bi dobio su svakako vezani za my team (mt i drugo) i my career (vc) tj. za online modove koji na piratu ne rade.
Ja skinuo codex release ali na mojoj kršini svaki čas crashuje iako je sve na minimumu.

Izašo “polu-online” kreč za pes 16. Polu-online je zato što ako se 2 puta logujete sa istim userom sa krekovanom igrom taj se user banuje, tako da sa ovim vam pri svakom pokretanju igre randomizuje usera. Upside što radi online, downside što ne pamti nikakav progres. Koga zanima
**PES.2016.V1.01.Semi-Working.Multiplayer.Crack.With.SSE.V2-Voksi

**Naravno, uvek postoji rizik da će vam banovati glavni steam nalog, tako da - glavu u pamet.