Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

**Might and Magic Heroes VII-CODEX **

Idemo bre Dragon Age Inquisition Deluxe Edition-CPY

To breeeeeeee!

niste valjda cekali do sada da crackuju :slight_smile:

Ma jok, ja sam odavno presao pola igre i onda izbrisao :smiley: Kada postane fl skinucu, posto vidim da sada ima (normalnijih) save editora. I naravno, zbog dlc-a :slight_smile: No kako cu sada da soloujem kada je Knight Enchanter nerfovan?

Wait a minute bre. Pa ja sam negde na proleće igrao nekog pirata, ne znam doduše ovo deluxe edition šta donosi.
Bila isto neka od kineskih grupa a release onakav kakve ih najviše volim - portabilan. Ni iso, ni čekanje do večnosti da se raspauju arhive, startuješ exe i vozi.

Krek je izašao još u decembru od 3DM-a, ali ovo je PROPER SCENE od CPY grupe.

Pa ok, scena mi je relativno promenljiva stvar. Do juče se ni znalo za CPY nije, ali samo kažem, sa tim 3dm krekom je radila isto ko i sa njihovim fifa krečom ali se ne smatra scene.

Za CPY se nije pročulo dok nisu krekovali Denuvo, a ustvari su Italijanska grupa koja postoji od 1999. godine, slična stvar kao i sa 3DM-om, za koje niko nije čuo dok nisu počeli da krekuju Denuvo. Videćemo da li će CPY nastaviti da krekuje Denuvo, s obzirom da je trenutno aktuelan Denuvo 3.0, a oni ni Denuvo 2.0 nisu krekovali, jer je Denuvo 2.0 krekovan samo od strane 3DM-a, a Denuvo 3.0 još uvek niko nije krekovao, iako se čini da će 3DM to uradili do kraja godine…

[h=1]Project CARS Update v5 0 Incl DLC-RELOADED[/h]

The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone DLC (GOG and Steam compatible)

onaj DLC za Project Cars npr ne radi uopste… puca instalacija itd itd ceka se repack ili sta vec

koliko sam ovo napisao skontao sam kako ipak radi :stuck_out_tongue:

Kad se instalira runa as admin ali nikako apply patch na kraju

vec otici u folder igre pa desni klik i run as admin an apply patch i onda radi

dafuq

Windows 10, ladies and gents :smiley:

[h=1]Wasteland 2 Directors Cut-CODEX[/h]

Minecraft Story Mode Episode 1-RELOADED - 729MB

Tales of Zestiria MULTi9-ElAmigos

[h=1]Divinity Original Sin Enhanced Edition-RELOADED[/h][h=1]The Park-CODEX[/h][h=1]Statues-RELOADED[/h]

Pro Evolution Soccer 2016 Update v1.02-RELOADED

Koga zanima izašao je i online kreč za 1.02 juče Pro.Evolution.Soccer.2016.V1.02.Online.Fix-RVTFiX

A jel izašao neki patch za ažuriranje transfera i dresova/nazive klubova?