Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Ovo važi i za mene, ali ako je suditi po ssovima i klipovima ovo može i pc 386 da potera :smiley:

Koga briga za Game Works, to ukljucim, kazem “Lepo!” i ugasim. :smiley: Auh, gde bas danas da izadje, u sredu se selim, moram ormare da rasklapam i sklapam, necu igrati ja ovo uskoro. Tek sam sada stavio da se skida.

Prvi patch! :tap:
**
Fallout 4 Update v1 1 30-CODEX**

Probao sam ja igru, igrao je petnaestak minuta i crash-ovala mi je. Nakon toga vise nije mogla da se ukljuci. :smiley: Cekas se patch.

ja igrao satima znaci :smiley: nigde crash na vidiku hehehe sem kad promenim shadows, to je momentalni crash

presao sam onaj deo tears of the mountain e sad da li u tom delu ili nesto posle, bilo je da neku loptu izguram uzbrdo, pise lepo stisni RT za supercharge i izguraces je, ja to nekako ignorisao i bacam sticky bombe na onu loptu ma nikako da se popne gore, 45 mintua sam se majao tu kao budala dok nisam skapirao sta da uradim…

Ostao do 2h nocu na kraju sam ispao noob najgori na svetu :D, mada igrao sam pre toga od 20h pa malo i umor uradio svoje, ali me vukla igra, jos ovo jos malo ajd jso ovo, ajd ovamo onamo…

zasto ja ne znam za to :D, patch od 7GB a igra 12? :smiley:

mail me please

[h=1]Call of Duty Black Ops III Update 1-RELOADED[/h]

Na mobu sam. Skinuo sam sa kat.cr, ali123 izdanje, posto nema nista jos od Codex-a.

kud mi rece bemu misa!!! Sad mi sprcooooo save hehhehe, daj ako neko ima save na ALI123 posle tears of the mountain odmah posle Karkisnos boss-a nek mi posalje, placam vopi, sladoled, praseCinu i slicno :smiley:

EDIT:

Vratio sam save, jos samo da ga nateram da radi sa ALI123

**Assassins.Creed.Syndicate-CODEX

Game.of.Thrones.Episode.6-CODEX
**

Instalirah, pokrenuh, g0vno pojedoh.
Sav graphics na low,aa na off i opet traži gpu sa 2gb i freezuje čak i na cinematicima. Mrš u pm u ubi$#!t i pc gaming

Pa brate 2015-a godina, ako nemas 2gb Vrama onda ces se lose provesti.

Realno, nije ništa Ubisoft kriv, koliko čitam igra je dobro optimizovana, ali je danas minimum 2GB VRama dok je neki standard 4GB VRama.

Nije bas najbolji al kazu da je bolji od Unity

Tipa nestane cela kula

Ili se ne ucitaju teksture i tako to

Sa PC je nego igra lik sa kontrolerom.

Da, to sam i ja pročitao, ali igra još nije ni izašla oficijelno, tako da će verovatno sutra izaći Day One Patch i drajveri za igru.

Pokrenuo juce assassina, odmah mi je javio da su mi zastareli drajveri. skinuo betu sa amdovog sajta i pokrenuo igru. I ova igra kao i sve novije imaju onaj razmer koliko memorije ima tvoj gpu i koliko troshi memorije low, medium high very high i ultra high. Posto moja 7870 ima 2gb, odmah mi je preporucio Low, jer ulazi u 2gb, medium zahteva 2360 mb dok high nekih 2700. stavio sam high i igra mi radi na nekih 35-40 fps sto je itekako igrivo. very high ide preko 3gb a ultra trazi 4gb. plus pre neki dan sam instalirao Unity sa svim patchevima i DLC-ovima i mogu iz prve ruke da vam kazem da Syndicate radi mnogo bolje od unityja. Tako da ako vam je Unity trcao glat, syndicate moze da radi samo bolje :slight_smile:

A sto se same igre tice, cini mi se da je posle niza losih nastavaka, Ubi konacno pogodio kao corava koka. Igra je odlicna.

Ja sam i bez tih beta drajvera zadovoljan optimizacijom. Vidi se da su ozbiljno shvatili kritike. Iskreno ne vidim neki bitno poboljsan gameplay, nije meni ni Unity bio los.

Ja probao, za divno čudo radi sve u fullu, baš čudno? Oh wait, zaboravih da sam menjao grafičku, nevermind :smiley: [emoji14]

koju imash sad ?

Isto Sapphire Tri-X, ali 390X :slight_smile:

Upravo sam probao igru, radi super. Sada skidam DLC 11, 12, 13 i 14 da ubacim i Update 1 koji se danas pojavio. :slight_smile:
Combat u igri je nikad bolji, dosta podseća na onaj iz Batmana, ali mi se čini da se gubi srž igre, a to je stealth assassionation.