Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

[h=1]Tom Clancys Rainbow Six Siege-CODEX[/h]

Na sta lici? Onih par gameplay videa su mi bas izgledali meh.

Hajde da ga probam pre nego prodam PC :slight_smile: <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@DaNte TVRiper Kako se zoves na steam, da te add .

Dobar ti je utisak…Imalo je potencijala, ali je utisak da nije iskoriscen. U dve faze podeljeno, napad i odbrana, ko da igramo kosarku. Setting koji su postavili je vise smislen za neku horor igru, s obzirom da si zabarikadiran u kuci i cekas da protvnici upadnu, i obrnuto. Ko ima slucajno instalirane crimson drivere, prijavice mu gresku, jer ih uplay klijent, preko koga se igra ne podrzava za sada. Grafika nije nista spektakularna ali je optimizacija odlicna.

E sad, da bi se stvorio pravi utisak, o igri, neophodno je da ofromimo xbr tim, i da isprobamo, jer ovo je totalno timska igra, sa koordinacijom igraca. U sprotnom je besmislena> Dok smo ja i @DaNte TVRiper igrali, saigraci su bukvalno igrali run i gun.

Totalno se slazem sa tobom.
Igrao sam 1h i dosadila igra, mislim valjda je zato sto sam igrao solo.
Ali sada dolazimo do jos jednog zakljucka, zasto tako CSGO ne dosadi ljudima dok igraju solo? Ovo moze biti zabavno ali jedino ako se igra sa ortacima, po meni ne vredi 60$ .
Kao sto ljudi govore “Game looks boring single player, co op, and online. I almost fell asleep watching the trailer.”

Just Cause 3 Full Unlocked [NO-CRACK] 50.2 GB

Dragon.Quest.Heroes.Slime.Edition-RELOADED

Batalite ljudi Just cause 3 za sada, i uzivajte sto nema cracka. Igra je vece smece od Arkham Knighta gledano sa tehnicke strane.

izasli su beta drajveri, danas cu ih skinuti i nadam se da ce popraviti. Load time kad se klikne new game je preko 3 minuta na SSD-u.

[h=1]DiRT Rally-RELOADED[/h]

LIGHTNING.RETURNS.FINAL.FANTASY.XIII-CODEX

Cek’, ovo je onaj MMO?

Nije, XIV je MMO.

A ovaj bjese su svi pljuvali? Poslije FFX mi je sve nepoznanica

Veruj mi da nemam pojma, turn based igre uopšte ne pratim :slight_smile:

Meni se uopste nije svidio. Mozda sam sat vremena igrao i to je to

Sad listam gaf, oni odusevljeni sto ce imati zakljucak Lightinig sage. Cu da skinem i pokusam, odigram dva sata i vise nikad ne upalim. Jer sam tako u mogucnosti.

Oplakao sam! :lol:

[SIZE=4]Assassins.Creed.Syndicate.Update.v1.31.incl.DLC-CODEX (16.73GB)[/SIZE]

[h=3]Dragons Dogma Dark Arisen RePack by SEYTER[/h]

Dragons Dogma je krekovana od strane 3DM-a, ko nije nestrpljiv nek sačeka CODEX proper verziju još par dana.