Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Testirano i sljaka sve radi fino, barem na novom cistom sistemu gde nista nije blokirano :D.Takodje dok sve sve ne podesi i prvo startovanje skroz ubija u pojam.

Posle toga kad krene igra sve je superiska.Sve na medium u 1920x1080 preko virtualne rezolucije sljaka na zadovljavajucem nivou.

Dark Souls III-CODEX

2 Likes

Da l je moguce da je razbijena jedna AAA, ne-indie igra za PC…

Je li neko probao igru ? Posto neki kazu da ne radi.
@padawan Ja iskreno nisam ocekivao ni Quantum Break da ce da razbiju :smiley:
CODEX,3DM,RELOADED,SKIDROW, keep up the good work :wink:

Praise the sun!

Everybodys Gone to the Rapture Gameplay-CODEX

AURION: Legacy of The Kori-Odan-PLAZA

Phantasmal-CODEX

Worst Case Z-CODEX

1 Like

LostWinds The Blossom Edition - TYNYISO

IS DEFENCE - CODEX

Action Legion - CODEX

NOMAD FLEET - CODEX

POLLEN - CODEX

i legendarni Rambo The Video Game Baker Team - SKIDROW

3 Likes

E moj PISIJU našta si spao :smiley:

Shadow Complex Remastered - CODEX

jel mozda potvrdjeno da li ce Doom da ima denuvo?

Ne znam da li je potvrđeno, ali denuvo source code je pronađen još u alpha verziji

koga zanima pojavio se Dead Effect 2 - Codex

e do mojega…

The.Witcher.3.Wild.Hunt.Blood.and.Wine-CODEX

HARD RESET REDUX - CODEX

UMBRELLA CORPS - CODEX

ROOM 404 - CODEX

Dugo očekivani

Mighty No 9 - CODEX

Shaolin vs Wutang-HI2U

Za 2 dana izlazi referentni RX 480. Prica se da ce isti Polaris cip biti ugradjen u PS4K (aka NEO), a referentni model sa 4GB trebalo bi da kosta 220e, uz performanse koje ste do sada dobijali sa kartama od 400-500e bice to novi sweetspot i best buy u srednjoj klasi. Na zalost kod nas se ocekuju bezobrazne cene od strane koristoljubivih trgovaca, te da ce prvi kontigenti biti bukvalno razgrabljeni od strane svima omrazenih rudara kriptovaluta. 8GB model bi trebalo da bude samo 50-tak evra skuplji. Nereferentni modeli sa custom hladjenjima ocekuju se verovatno kroz mesec-dva tek.

Da li neko ovde razmislja o apgrejdu na RX 480? Ja moram priznati da sam u iskusenju da zamenim sada vec vremesnu 7970, ali ako cena bude blizu 300e, nek se nose, necu da placam 50% visu cenu nego na zapadu.

The Technomancer - CODEX

1 Like

Furi-CODEX