Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

@DaNte hvala,posto na svaki video pise wait for the game to get patched,ja reko opet da se ceka.

EDIT:Jos samo just cause 3,a jel radi multiplayer na doom ?

Kako bih mogao da skinem Space Engineers a da radi? Probao sam preko TPB i pisalo kao da igrica nije instalirana,da je kupim. Gde mogu da skinem i da radi. Ako mogu puna uputstva,bilo bi dobri,posto nisam bas iskusan. Nov sam pa me ispravite ako sam negde pogresio. Pozdrav

Space Engineers je još u early access fazi.

Just Cause 3 - Voksi

Inside - Voksi

1 Like

Hvala za info. Koju biste mi avanturu preporucili za do 14 godina. I kako da je skinem?

Covjece ne mogu da vjerujem,ovaj Voksi mi je popravio dan.Ipak piraterija nece umreti :smiley:

Gledao sam na youtube-u i video sam da su pre 8 meseci snimali Space Engineers. Ne smeta mi sto je u beta fazi. Koju biste mi avanturu preporucili za do 14 godina?

Total War Warhammer - Voksi
ABZU - Voksi

@Bogdan2016

Space Engineers je dosta bagovit pa ako ti ne smeta probaj. Ovde je zabranjeno postavljanje piratskih linkova, pa ću ti poslati na mail. Nisi rekao za koju platformu tražiš da ti se preporuči avantura.

ABZU jedva cekam da probam!

Razmisljao sam da li da kupim Abzu ali zao mi da dam 20 e za 2 sata gameplaya. Da je vise pa ajde, ali 2 je zaista malo.

Uzmi guesta i prodaj posle. A imas i narodnu verziju za PC. Mislim da igru svakako ne treba propustiti. Nije ni Journey bio duzi, pa je usao u gaming istoriju.

[quote]The most georgeous game I’ve ever played, fantastic music which fits in seamlessly with the visuals at all times. The art direction is simply unparalleled. I think it’s a step up from journey; more freedbom, more to explore and Interact with, more fluid controls and more varied. I was in constant awe and the pacing was just
right. One of my all time favourite gaming experiences. I would recommend not looking up videos of the game before you play it, you really want to discover this one for yourself[/quote]

Upravo pokrenuo Doom, nažalost moram u krevet jer ujutru radim, ali sutra kad dođem sa posla me čeka zabava u paklu. :slight_smile:
Inače sam pokrenuo VOKSI verziju igre, i svako kome treba link do sajtova gde je najbolje skidati preko mega.co.nz hostera nek mi se javi na PM da šaljem linkove. Itekako moguće da ako sada stigne poruka odgovor usledi tek nakon 17-18h.

Homefront: The Revolution - Voksi

Ja bas nikako ne mogu da pokrenem Voksi igre :frowning: Probao Abzu i Inside. Pokrenem svoj fake steam account, nakon klika na shortcut posle instalacije igre, ali se posle “patchovanja” igre nista ne desi, stoji crn dos prompt i ne da mi onaj meni gde treba da se pritisne 1.

Izasao je Rise of the tomb raider crack ne bypass (koliko sam shvatio) sa svim dlc,na jednoj torrent stranici,Denuvo dead?

fake ili neka muka ziva

Nakon patchvanja zatvori i ponovo pokreni Dlouncher.exe, ponovo se loguj na steam, i sacekaj minut. Inside je i mene nešto zezao, pa sam skinuo INSIDE.SteamRip-Fisher.zip nakon čega je sve proradilo. Nakon ovog patcha jedina za inside sam dobio play button na Steam-u, za sve ostale igre (ABZU, TR, JK3) i dalje stoji purchase button ali ih Dlauncher automatski pokreće.

1 Like

Nije fake,kazu da radi.

Da potvrdim ovaj CPY crack za ROTTR radi.

RISE OF THE TOMB RAIDER - CONSPIR4CY

Ja i dalje nisam uspeo da pokrenem, ali… izgleda da je napravljen pravi, no steam crack?!

Nadam se da će sad CPY da izbaci crack i za sve ostale Denuvo igre koje dosad nisu proper crackovane.
Čini mi se da Denuvo neće moći ovaj put ponovo da ojača svoju zaštitu jer sad već koriste 64-bitnu verziju debuggera.