Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

BATMAN EPISODE 2 - CODEX

GEAR GUNS - Tank offensive - CODEX

COSSACKS 3 - CODEX

SERAPH - PLAZA

THE BUKNER - CODEX

Pro Evolution Soccer 2017-Omar Ahmad Bypass

Ljudi, probijen DENUVO? Na konzolama je takodje Denuvo zastita… da li to znaci… CFW?

Jeste na odredjenim igrama.Tesko da je na konzolama Denuvo.

Denuvo je anti-temper zastita koja sluzi da se faljlovi zastite od modifikacije.Zato je i tesko probijanje ovih igara.Postoje nacini (ROTTR,Inside,DOOM itd) ali oni su razbijeni tako sto su svi trigeri izbaceni.

Pa sta je onda na konzolama? Kakva je to zastita, da ne moze ‘‘internet’’ da je probije toliko dugo, a mozda nikad…
Sta, kreatori te zastite su extra pametni genijalci koji nadmudruju sve…Dajte mi te skripte, kodove i pola kile tekile, pa da ja probam…

Zatvoren sisteam + brdo check-ova = tesko ili nikakvo razbijanje.

To ce da resi program od 5 kb koji ce da ih prevari sve, i da simulira proveru i salje sistemu laznu informaciju…
Sistem je zatvoren dok neko ne udje u njega.

Tesko da ce samo program da radi.Ja mislim da ce biti i hardverske modifikacije ako ikad izadje…

Izacice pred kraj generacije da bu odradili jos jedan talas vece prodaje pred next gen

Ja nekako imam teoriju da oni zaposljavaju vrhunske hakere da naprave zastitu…
A ps3 flesovan drzi cenu kao da je pocinkovan ili niklovan…

Ja vise mislim da placaju timovima koji se bave time da ne izbacuju fleseve/cipove. Svaka zastita ima rupu koja se moze eksploatisati, pa tako i xo i ps4.
Kada dodje vreme, izbacice ih na trziste.

Ae ti kontrolisi tim iz recimo… Ukrajine…da probije zastitu.Jednostavno je j.bena.
Mada sam verovao ranije da namerno pustaju cfw u odredjenom trenutku, da s.ebu konkurenciju.Tako i ps2 postade najprodavanija konzola svih vremena.
A mozda i ne.
Nikada mi nije bilo jasno sta ima od probijanja zastite tim koji je to uradio…
Reklame?

Sve je u parama. Svako ima svoju cenu. Team Xecuter (valjda se tako zovu) su probili x360…mislis da je njima bio glavni cilj da dovedu pirateriju na konzole? Cmon…znali su da ce se usrati od para cim se to desi, a Microsoft je naravno to sve drzao pod kontrolom. 99% sam ubedjen da su obe konzole probijene da se samo ceka pravi trenutak.

Svim tim timovima glavni cilj su pare. A da dodju do toga imaju 2 nacina:

  1. Da razbiju konzolu i onda pitaju proizvodjaca konzole da plati da ne objave to.

  2. Da naprave hardversku modifikaciju i preko toga zarade pare kao sto je bilo sa xbox 360.

Usavrsene zastite + nema vise toliko interesa da se hakuje. Pojacan pritisak na hakerske grupe i nedostatak interesovanja scene zbog multiplejer/update/social generacije, dovodi do toga, kao sto sam i predvideo pre 3 godine, da nema nista od piraterije na ovoj generaciji.

Do prošle godine nisam mogao zamisliti da ću ikada platiti za igru…a sada imam oko 30-tak igara na kompu…uvek sam bio strpljiv i čekao odgovarajuće cene da nabavim igru…i sada vidim razliku izmedju piraterije i originala… Vise cenim i duže sam sa igrom zbog toga…

1 Like

Isti slucaj je i kod mene u vezi originala i pirata. Od kako kupujem igre nekako vise vremena provodim uz njih npr: novi batman oko 60 sati, mad max oko 40, just cause 3 oko 30, deus ex 26. Svaka od ovih igra mi se isplatila skoro duplo. I gledam trofeje da skupljam, da zavirim u svaki cosak, itd itd.

Piraterija (igara naravno) pocinje da gubi smisao. Igre jednostavno postaju jeftine pogotovo za pc.

Mogu, da hoće, da naprave emulatore za konzole trenutne generacije, jel arhitektura je slična. Nažalost emulatori ne donose bog zna kakvu materijalnu korist.

Sto se tice pc-ja uvek se moze naci ruski kljuc koji bude i tri puta jeftiniji. Aktivira se preko VPN-a, a igra sa normalnog regiona. Postoji sansa za ban naravno ali what the heck, 9 godina smo pod takvim rizikom igrali igre na xbox-u :slight_smile: