Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

E ljudi ne znam sto mi se javilo, valjda zbog ovog hajpa za FPS koji vlada vec dve tri nedelje. Elem odlucio sam da malo pruzim sansu nekom singleplayer FPS-u. Uzeci u ubzoir da poslednji COD koji sam igrao je onaj sa iskrcavanjem na normandiju, preporucite mi neki cod sa dobrim SP-om. MP me zanima, ni opcija kupovine igre. Striktno pirat za tih par sati napucavanja.

Hvala :slight_smile:

Imas ps now, igraj Resistance 3

Svaki COD ima vrlo solidnu kampanju. Kao i Battlefield-i. Lepo ces se zabaviti prelazeci ih. Potpuno ti je svejedno kojim redom prelazis. Mozes da krenes sa ovim poslednjim remasterom, jer je on zapoceo COD revoluciju.

1 Like

Call Of Duty World At War I Call Of Duty 4 to jest modern warfare su meni nabolji to jest najbolja kampanja.

[quote=“Akiris, post:984, topic:8132, full:true”]
preporucite mi neki cod sa dobrim SP-om. MP me zanima, ni opcija kupovine igre. Striktno pirat za tih par sati napucavanja.

Hvala :slight_smile:
[/quote]Zadnji COD kako vidim najbolji COD do sada, kada je SP u pitanju, e sada ne znam da li ima pirat za PC.
Inace ja sam odigrao dve misije samo i prekinuo sa igrom ono sto sam video za sada gazi svaki Killzone koji je izasao…, a prekinuo sam posto ga hocu igrati na Pro-u, novi COD bas potseca na Killzone, tako da ako si voleo KZ i IW ce ti biti odlican.

Da i obavezno COD 4 remaster sasvim druga igra od originala., za njega znam da imas pirat za PC. A i BO3 isto ima odlicnu kampanju. Ma realno bas i nemas COD-a koji ima losu kampanju - SP, tako da sta god izaberes neces fulati.

Au to bi volio odigrati remaster, vise nego istas, WW 2 tematika, i to borbe po celom svetu…

God Eater Resurrection - CPY

KONAČNO! Prešao sam obe igre na Viti, i još mi se igraju :slight_smile: Počeću iz početka na PC :smiley:

Deus_Ex_Mankind_Divided_Linux-Razor1911

Da li ce biti za pc uskoro ?

cudi me kako ovo jos niko nije postavio :slight_smile:

Deus Ex Mankind Divided-CPY

@Scarecrow eto trebalo im 13 dana :slight_smile:

1 Like

Nadam se da ce i BF1 da krekuju uskoro :smiley:

Jel probao neko Metal Gear Solid 5, ali onu verziju CPY?

The.Walking.Dead.A.New.Frontier.Episode.1-CODEX

The.Walking.Dead.A.New.Frontier.Episode.2-CODEX

Well…

Far.Cry.Primal-CPY

1 Like

Watch.Dogs.2-CPY

Od bitnih igara samo su jos ostali hitman,just cause 3,battlefield i fifa 17 da se krekuju

Dishonered 2 to obavezno mora…

Da,da dishonored 2 sam zaboravio,verovatno je on sledci na listi za cpy :slight_smile:

God Eater 2 Rage Burst-CPY

1 Like

resident evil 7 biohazard - cpy

JBT na sta je DENUVO spao,svega nedjelju dana i crack :smiley: btw stvarno svako je od cpy trazio da ova igra bude sledjeca