Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Good old days

Da, stvarno taman treba da sastavim pc za nekoliko dana :smiley: What a time to be alive

1 Like

3 Likes

Battlefield 1-CPY

2 Likes

Samo sto sam hteo podeliti vest… Hehehe

IDEMO MOMCI

doduse

Jel vredi uopšte igrati kampanju?

Kažu da je kratka ali dobra pa videcemo

FORZA HORIZON 3 OPUSDEV

Izgleda da su probili Windows Store igru, ne treba insider build, offline only je i bolje je koristiti dummy nalog ali ima sve DLC-ove.

Evo jos malo informacija, Ispada da je to neki admin build igre, i ima kojekakve alatke koje olaksavaju proces probijanja igre nego sto je pre bilo ( mnogo komplikovanije ).

Zanima me, mozda skinem kad budem imao vremena. Lepo je znati da je makar u nekakvom stanju sto se tice piraterije.

1 Like

Resident Evil 7 Banned Footage Vol.1
Size: 1.02 GB

just-cause-3-cpy

1 Like

Hah,na vreme su to uradili :smiley:

1 Like

Ako nisi igrao preporuka svakako, meni je igra vise nego odlicna, sve otoke sam isao oslobadjati(side misije)…za malo pala i platina.

1 Like

Syberia II is now free to download on PC via EA’s Origin client.

Hitman-CPY
Size: 63 GB

1 Like

Nije mi bas najjasnije koja je razlika izmedju verzija od 41-45GB i ove od 63GB, posto ove manje nisu repack verzije i sadrze sve epizode, dlc-ove i update-ove isto kao i ova veca verzija, jedino ako nisu izbacili multi jezike.

Koliko vremenski treba da se krekuje denuvo? Sumnjam da ce Nier Automata biti krekovana do kraja meseca.
Ne pratim scenu, ali secam se da su MGSV krekovali za 2 dana, a Doom za nekoliko meseci.

MGS V nije krekovan za dva dana, to što je izbacio 3DM je bio samo emulator i čak ni on nije izbačen posle 2 dana nego posle 5-6 dana koliko se sećam, a proper crack za MGS V je od strane CPY grupe je izbačen 1. decembra 2016.

Sa DOOM-a i Homefront Revolutiona su developeri uklonili Denuvo zaštitu, jer se ona plaća na mesečnom nivou, a videli su da je probijena i da više nema svrhe plaćati zaštitu.

CPY je probio zaštitu u avgustu 2016 i odtad je počeo da krekuje jednu po jednu Denuvo igru, dosad je većina krekovana, ali idalje nisu sve krekovane (Titanfall 2, Dishonored 2, Unravel, NFS, Dead Rising 4, Ghost Recon Wildlands, For Honor) za koje se verovatno očekuje krek u narednih par nedelja.

Trenutno Denuvo zaštita pada dosta brže nego pre, ali nema pravila koliko će vremena trebati da bi neka igra bila krekovana, jer svaka ima na različitim mestima triggere.

Mislim da će Nier Automata biti krekovana u roku od 2-3 nedelje maximum.

2 Likes

Sporo se krekuje i dalje. Hitman je tek pre neki dan krekovan.

life is strange nzm de da pitam, a da li kloi MORA da umre na kraju igre u svakom slucaju ili ne ?