Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Ozbiljno čoveče? Pored toga što si napisao to u temi koje nema veze sa time, nisi koristio spoiler niti na bilo koji drugi način naglasio da je to mogući spoiler.

Koliko se sećanm možeš, ali nisam igrao igru do kraja, tako da je bolje da potražiš odgovor koristeći google fu.

izvini, hvala :frowning:

Mass.Effect.Andromeda-CPY

Ko voli nek izvoli…

2 Likes

Stvarno radi?

Da, ima da se skine na nekoliko torrent sajta…ja lično čekam Fitgirl Repack verziju igre…

Nisam upoznat zasto tu verziju? nesto je bolja ili?

pa razlika je u pakovanju, kvalitetne repack verzije dobijas u 50% manjoj velicini a pritom ne gubi se nista od kvaliteta igre…i skidanje iste te igre umesto da skidas 51GB ti imas da skines oko 25GB sa torrenta…

Ima logike :slight_smile:

Radi sve najnormalnije, ja sam je sinoć skinuo i pokrenuo, odigrao svega nekih pola sata čisto da testiram kako radi i zadovoljan sam što nema fps dropova, održava se na nekih 50-70fps konstantno.

Mislim da više nema svrhe plaćati Denuvo zaštitu za igre jer je Andromeda krekovana posle svega 13 dana i teško da mogu poboljšati sada zaštitu jer je u pitanju proper crack.

2 Likes

A seceam se kada su rekli da cu se nacekati :slight_smile:

Ja sam par postova gore napisao da će Nier Automata biti krekovana posle 2-3 nedelje max, iako to nije slučaj trenutno, ipak se to desilo sa Andromedom, a verujem da će i Nier u narednom periodu krekovati, tako da već sad možemo očekivati da nove igre budu sve brže i brže krekovane, naravno što je veći hit u pitanju pre će biti krekovan, tako je i sada Andromeda krekovana pre Niera iako je izašla par dana kasnije.

A vi koji ste kupili legalno (nosioca , guesta…) koliko ste placali?

Da li sa cpy krekovanom igrom moze da se ide online? (mada i offline je extra za te “pare”).
Koji je to sistem zastite na konzoli koji ne moze da se probije? (kada je na windowsu “bulletproof” denuvo razbijen)… Da li cpy krekovane igre rade na windows 10? (smorih sa pitanjima, mrzi me da rovarim po netu, pa ako neko ima vremena da odgovori…)

Igre koje nemaju crack još…možeš kupiti aktivizaciju tih igara…ne može online jer koristiš nečiji account i on sredi tako da igru igraš u offline modu…možeš plaćati pojedinačno igru oko 2-3€ ili platiti full access ti je mene koštalo 10€, kontaktiras osobu koja to radi preko skypa moraš znati engleski jezik…posle plaćanja (PayPal) koristiš team viewer I sredjuje se to…ali moraš prvo skinuti igru…ako želiš poslacu ti sve linkove

Ma jok druze, nemam ja komp koji moze da tera te igre, nego me cisto zanima… Mozda cu ga imati uskoro, al verovatno ne.

I ako ga budem imao, online multiplayer me nikad nije zanimao, samo story offline. Ako ulete neke pare dvoumim se izmedju ps 4 i pc (cpy). Hvala na odgovoru drug.

Sve krekovane igre možeš igrati samo offline, to jest kampanju, za online mora original.

Za igre koje nisu krekovane postoje aktivacije do 2€, ja sam tako aktivirao Nier čim je izašao.

Sve igre rade na Win 10.

Konzole (ako misliš na PS4 i XO) nisu uopšte probijene, niti mislim da će biti.

Ma znam da nisu probijene, nego se pitam ZASTO? Kako te aktivacije od 2e rade?

On ih je ipak krekovao, al trazi od tebe 2e za `aktivaciju`` ?

Konzole nisu probijene verovatno zato što su dobili pare od Sonyja i MS-a da ne probijaju zaštitu.

Dakle ovako, imaš opciju da skineš CPY verziju igre, instaliraš i igraš, ona ti je proper crackovana i nju naravno ne plaćaš.

Ali, pošto CPY još uvek nije krekovao sve Denuvo igre, verovatno će i one uskoro biti krekovane, međutim ukoliko ne želiš da čekaš dok se to ne desi, kao ja što nisam čekao za Nier, možeš sa Antidenuvo sajta kupiti aktivaciju po ceni od 2€, to nisu krekovane igre, već ti on odradi aktivaciju igre sa svog Steam naloga i ti igraš igru sa njegovog Steam naloga u offline modu. Sve dok se ne izloguješ sa tog naloga ti imaš pristup tom nalogu, dakle kad pređeš igru, izloguješ se i više tu ne možeš da ulaziš ako ti on ne odobri online ulazak.

Znaci on ti “iznajmi” varijantu da igras offline, za 2e? Pa zasto to onda ne rade i na konzolama, nego ja, da bi igrao offline na ps4 moram da kupim guesta za 2500 din? Ne razumem…

Baš tako. On ti daje offline pristup njegovom nalogu i ti ne možeš ništa osim da pokreneš igru, što je i više nego fer jer na taj način ti dobijaš igru, a opet on ima sigurnost da ne možeš da ga zajebeš na neki način i promeniš šifru ili nešto slično.

A zasto taj sistem nije moguc na konzolama?