Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

To su fantomi samo su skuplji

But why? Ja ne zelim trofeje, platine, online multiplayer da se takmicim sa utreniranim klincima sa viskom vremena i para…

Zelim samo lagani offline, da me opusti igra i uvuce me u pricu… Zasto je onda fantom na konzoli skuplji od tog denuvo access-a na pc-ju?

Zato što konzolu platiš 300€ i igraš se na njoj minimum 5 godina, dok da bi se na PCju igrao 5 godina trebaš dati preko 1000€…

Nekako mi nije bas validan tvoj odgovor,… ako tako gledamo, tebi za 2e daje offline nalog mozda onaj sa pc-ja koji ima komp od 2000e… Al nema veze, pojasnio si mi malo, hvala u svakom sl…

On je igru platio tipa 40€ i kad odradi 20 aktivacija on je već povratio novac koji je dao za igru u tome je cela fora sa tim aktivacijama, što oni ne žele da daju pare i podršku Denuvo zaštiti i ujedno žele da omoguće ljudima da odigraju igru koja nije krekovana.

Ok , kapiram, al zasto to niko ne bi mogao da uradi na konzoli? Podeli 20 offline naloga i bole ga uvo? Ne mere na konzoli?

Zato što čoveče ne može. Da li ti ozbiljno misliš da ljudi to ne bi radili kad bi mogli? Da svi vole da daju toliko para za naloge umesto po 2e?

Ne može i kraj.

Pa dobro , tako mi reci.

To me opet baca na stranu koju nikad nisam voleo, a to je pc… 1366x768, medium podesavanja, i mogu da igram… za dzabe takoreci. Zbunjen sam. Sutra kad budem tovario drva u prikolicu razmislicu o tome…

Rezoluciju i podešavanja na PCju stvaraš sam sebi u zavisnosti od toga koliko para daš na konfiguraciju.
Ako ne možeš da priuštiš više od te rezolucije, bolje da ideš na konzole jer ćeš i za tu rezoluciju dati sigurno 400-500€…

500 evra i posle gaming dzabe. Dok na konzoli moram da kupujem naloge na “Razmena igara”. Konzole do smrti, to sam ja, al sada trenutno sam prvi put u zivotu u dilemi…

Pleja,

Ovaj lik radi aktivaciju preko Teamviewera, tako da ti ne znaš njegovu šifru ni u kom trenutku. Možeš da koristiš taj nalog dok se ne izloguješ i to je to.

Na konzolama je drugačije jer jedan nalog ne možeš da koristiš na sto konzola istovremeno, a sharing podrazumjeva da nekom daš svoju šifru.

Hipotetički bi mogao da za svaku igru koju kupiš napraviš poseban nalog, pa kad neku igru ne želiš - prodaš cijeli nalog sa igrom.

Naravno, pošto to možeš da uradiš samo jednom, cijena ne bi bila ni približno 2e.

Ispada da sirotinja sada igra pc, a elita konzole. Sto nije bilo nikad u istoriji. O Vucicu, sta nam napravi…

Ma ne igra sirotinja ništa, sve je to sam punišić, samo što su jedni hipsteri a drugi samo assholes. :smile:

Zavisi sa kim trgujes. Ja sam tamo nasao indijca koji je stvarno fer i korektan. Sve podatke dobijes unapred da uradis aktivaciju sam i onda tek kad potvrdis da igra radi uplacujes mu pare.

Igre su mu u startu skuplje 1 euro ali kad pogledas da svaka igra kod njega nema ogranicenje aktivacija izadje ustvari jeftinije.

Naravno da postoji uvek mogucnost da ga zajebes ali po meni je glupo jer za to malo sto platis dobijes mnogo u odnosu na ostale.

Plejo, zabranjeno je postovanje piratskih linkova.

Koliko sam primetio ljudi sve vreme ovde kace cpy new releases… A koliko sam upucen to su ipak piratske verzije… osim ako je cpy u medjuvremenu postao legalni izdavac. Ma nema veze, necu postavljati, nebitno…

Ljudi postavljaju naslov release-a, ti si postavio direktan link.

Ok , kapiram.
Jbt ovog meseca izlazi PaRappaThe Rapper za ps4! Nostalgy! Hypeeeee!

To je PS4 ekskluziva, kaci to tamo, osim ako ti nije cilj da nerviras PC usere :slight_smile:

PCMR! Za Marka_gts! :slight_smile:

1 Like