Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Cisto samo da pitam da li se mozda neko igrao sa ovim: Grand.Theft.Auto.V.READNFO.PS4-KOTF?

ti izvucen iso imas za svaku PS4 igru. to sto ne mozes da je pokrenes jer nema piraterije na PS4, to je vec druga prica :smiley:

To mi je jasno. Znaci, ovo ne moze da radi ni sa onim raznim nekim alatima koji se spominju u .nfo fajlu?

Middle.Earth.Shadow.of.War-CODEX

2 Likes

NICE XD

Moja preporuka da se sačeka dan-dva i eto dosta manje za skidanje

Inače The Evil Within 2 ipak ne koristi Denuvo, u poslednjem trenutku su developeri odlučili da izbace Denuvo iz igre, izgleda da su videli da više nema svrhe koristiti Denuvo jer pada prvi dan. Valjda će i drugi developeri uvideti da je to bacanje para i da dobijamo Day One crackove sa ili bez Denuva.

Pitanje za PC pirate: gdje se moze pronaci Gears of War 4 krekovan? Na tpb nema, dakle iscrpio sam svoje izvore.

Nigde jer ima kao neka bajpasovana verzija ali vecini ne radi.

Mozes da ides na onaj fazon rentanja od rusa za 1-2 $ i cepas neograniceno.

1 Like

Link u inboks?

Dobijas ga cim dodjem sa posla kuci ( za nekih sat i po). Ne znam ga napamet a na kompu mi je memorisan.

2 Likes

Ako moze i meni, hvala.

Pa cekaj, GeOW4 je play anywhere naslov. Sto znaci da ga mogu share-ovati sa nekim ko je ima na XO

Nope, nisam još uzeo, čekam da padne na makar 15$, hopefully za halloween, najkasnije za crni petak jbg. :slightly_smiling_face:

ja se nadam za halloween, GTA V ispod 20usd i Overwatch ispod 20usd.
Ono sto bude ispod uzimam.

ELEX-RELOADED
WWE 2K18-CODEX

1 Like

SOUTH.PARK.THE.FRACTURED.BUT.WHOLE-CODEPUNKS

1 Like

CODEPUNKS = STEAMPUNKS + CODEX

Jedva čekam sledećeg vikenda Wolfenstein II i AC: Origins :smiley:

1 Like