Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Legend continues…

1 Like

Ja mislim da si ti ostetio gaming industriju za 1250 €.

Ako nekog slucajno zanima CPY sredio Origins sa sve novim DLC-om.

Zastita koje je bila je: Denuvo x64 4.9 + Uplay + VMProtect Tako da su ovaj put bas pokidali.

2 Likes

Dok sam tražio temu, prestigao si me😂
Najbitnije da je Origins konačno proper crackovan :grinning:

1 Like

Ehheehh i ja sam je trazio. Zaboravio sam kako se tacno zove pa sam morao rucno xD.

Kako kome. Ja igru obrnuo i uzeo platinu tako da mi je bas sve jedno :smiley:

1 Like

Znaci farcry 5 Ima sada šanse da se brže crackuje

ima li kakve vijesti za fighter z i assains creed hoce li se krakovati?

4 posta iznad lepo čovek napisao da je CPY izbacio crack za assassin creed origin

izvinjavam se, nisam video.

Ja sam sinoc obrisao AC , nisam mogao da ga startujem, zanimalo me to cudo od grafike… Da li crack radi na gold edition verziji?

1 Like

ako neko moze neka mi posalje link na pp, ja nemogu nac krsten torent link, nasao sam neke, ali to skida do 1mb, pa prestane pa sve tako. Seddsa i leecha preko 1000 a ne skida se. Nzm je li do mene ili njih pa ako neko moze neka mi posalje drugi link da to skinem krsteno.

Skidaj preko privatnih trackera vecina ima full brzinu i posle samo seedujes koliko si skinuo i to je to.

1 Like

Rarbg… Najbolji

1 Like

I arenabg je odlican

1 Like

evo skinuo, igrao i sve ok, nista jednostavnije, skines, isntaliras,prebacis crack i igras. Nisam odavnoigrao pirat igru i ovo me vratilo par godina unazad.
Ugl, na 1050 ti.8gbram i g4560, ide na high,u igri 30+ fps, a na cutscenama zna da padne ispod, sto me cudi.
Ugl, verovatno cu iskljucit neku opciju za oblake, rateretit pc malo jer mi je ostalo samo 15gb, i ako dobijem jos 5,6 fps ja sam zadovoljan.

Mnogi se zale, lose optimizovano.

u borbama imam oko 35fps, igra izgleda dobro, sad nzm dal da sto smanjujem ili ne.

Kingdom Come Deliverance-CODEX

1 Like

Ovo je bilo baš brzo, samo što je izašla.

Prvo crack pa igra izasla haha