Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection - CODEX

Sta znaci ovo za nas pirate? Krekovana je UWP store igrica, zvanicno krekovana bez onog developer moda i ostalih zavrzlama koje su koristili za Forzu Horizon 3. Zoo Tycoon izgleda da je imala 5 aktivnih DRM-anti piratskih zastita:

UWP, Arxan,MSStore+EAppX+XBLive

Sada drzimo palceve za Forzu Motorsport 7 i Gearse 4.

3 Likes

ovo je za mene velika vest kao fan zoo tycoon igre.
Ali da su precerali sa zastitama jesu.

Need.For.Speed.Payback-CPY

Super.Luckys.Tale-CODEX (deluje zanimljivo, jel neko igrao?)

4 Likes

Realtech VR is bringing remastered versions of the first three Tomb Raider games to PC via Steam.

The remasters are based on Realtech’s mobile releases and will be free to all players who own the original DOS versions of the games on Steam. New players will have to purchase the DOS versions to access the remasters.

All three remasters will be playable with a controller, feature a new 3D engine, and support OpenVR.

Ako bude uradjeno ovako, onda će biti igrano ponovo :smiley:

Ali bojim se da neće biti isto.

Mislim da hoce, pa pogledaj uncharted 4 kako izgleda, na PCu ce biti ovako bez problema nadam se da ce na 1060 raditi ovako :slight_smile:

Gears.of.War.4-CODEX
110.96 GB

1 Like

Sad samo da nam daju Forza Motorsport 7 i Horizon 3 koji nije dev mode…

Isplatilo se krekovanje Zoo Tycoon-a izgleda.

Nisam to imao u vidu. Snimak koji sam postavio je radio nezavisni studio, odnosno grupa entuzijasta u Unreal 4 engine-u, a ovo što s najavili je pitaj boga šta. Čisto sumnjam da je to ista ekipa.

Ja nadam da će ovo sa snimka biti upravo taj remaster i da su bili pametni pa se dogovorili, ali me plaši najava da je u pitanju studio koji je sve portovao na mobilni i da je to druga ekipa.

Živi bili pa videli.

1 Like

Q.U.B.E.2-CODEX
d6a8773c4de123687e29754c203fef6568b1eafa

FINAL.FANTASY.XV-CODEX
c5b34ff579a846b4aa278a1f8a78423abb0a672b

Fitgirl repaks
Gears of War 4, from 54.8 GB

1 Like

Ni.no.Kuni.II.Revenant.Kingdom-CODEX

1 Like

Bilo bi prelepo, ali delimo isto misljenje. Isto je bilo i za UE 3…

Je l’ moze neko da mi posalje u PM-u link narodne verzije windows 10 64bit, posto meni ni jedan ne radi kako treba? Hvala! :grin:

Ako ti niko ne posalje podseti me na P.M kasnije.

Poslao Ninja, hvala svima!

2 Likes

Attack on Titan 2-CODEX

2 Likes

too sine :beers: , jos moj internet od nestabilnih 5mbps download i 1mbps upload i voila