Igre za PC, Game patches, Fix-es, DLC i slično

Dve glavne igre si preskocio :cowboy_hat_face:

1 Like

Konacno da se odigra onaj Blizard DLC.

Skloni link majku mu

Sklonio sam

1 Like

60fps here i come :heart:

Vidim hvale je dosta po komentarima, jupii idemo da se skida…

Evo skinuh malo odigrah Crash narodnu verziju i mogu reci sledece:
Prva zamerka jeste ta sto nemam u opcijama “field of view”, valjda se tako zove. Nekako mi je sve prezumirano na ekranu i nemam tecan pregled svega, pa bih to malo povecao da se malo odaljim od lika i lepo vidim. Na mom 24inch monitoru ovo mi izgleda previse.
Druga zamerka je sto da bih quitovao igru, prvo moram da izadjem iz nivoa, pa dodjem onamo dje biram koju cu od tri igre da igra, moram na b da me vrati u onaj pocetni logo svega, pa opet u b i onda mi tek ponudi quit, dosta bakcanja da bih izasao iz igre.
Ugl, igrao sam na high i sve radi super, videcu na ultra tacno da proverim koliko ima fps-a.
Ugl, zadovoljan sam, potrudili su se. I od mene 8.5\10

alt f4
Ja u zivotu iz igra nisam izasao na tradicionalan nacin…ili alt f4, ako nece onda end task xD

1 Like

I ja isto :slight_smile:
Na konzoli takodje, home taster i ukljucujem drugu igru nikad nisam otisao na quit game…

2 Likes

Jos jedna stvar koja mi je zasmetala: Koliko promasim boxova, kad zavrsim nivo cekam da mu toliko padne na glavu, zasto to jednostavno nebih stisnuo x i preskocio.
Sad vidjeh prvi bug, jabuke stoje pola u zemlju i ne mogu ih uzeti…
Mada sve u svemu ok igra, igram je jer mi je to jedna od prvih kad sam bio klinac a da se secam da sam satima igrao.

DRAGON.BALL.FighterZ-Voksi

Takodje je i Injustice 2 Voksi krekovao, lik je odlican!

1 Like

Denuvo-protected game, Two Point Hospital, has been cracked prior to its official release

Znaci kraljevski :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Unravel.Two-CODEX

1 Like

Opet nesto usporili sa crackovanjem.

A jesam se obradovao kad sam vidjeo da je neko pisao, kontam Lara. E zivote…

Hahah i ja isto reko evo ga @ikaran sa lepim vestima za laru :slight_smile:

Dobar je i Unravel 2, ne budite tako bezdusni :slight_smile:

Jurassic.World.Evolution-CODEX

1 Like

Metro 2033 free na Steamu sledeca 24h.

4 Likes