IMMERSE Torrenti

Skidao sam i ja 4K dokumentarac od 305GB, i to samo da vidim kako izgleda slika, kada sam tek uzeo 4K tv.

I? Jel si bio zadovoljan?

Isto bi ti rekao kao i buraz :slight_smile: , neprocenjivo.

Sada si doprineo da se osecam lose, jer ja gledam video u full hd :slight_smile:
A ti si kapitalisticka svinja! :slight_smile:

Predatore,imas 4k tv i jos imas i MATERIJAL da to dokazes…Pa recimo… razvalicu te! :slight_smile:

Problem sa zatvorenim torent sajtovima. Moras da drzis dobar ratio. A to je sa netom kod nas nocna mora. Imam ocajan upload.
Kada sam ziveo sa mojima imao sam net gde je odnos up/dw 1/1 to je bilo ludilo. A ovo sada, uzas.

Problem je vise sto si ti lenj i mrzi te i vise volis da skines, obrises torrent i idemo dalje. Dao bog dana da se zatvore svi otvoreni trackeri i da ostanu samo zatvoreni gde moras da odrzavas ratio.

Dobio si invite od mene za torrentday. Idi vidi moj profil i ratio. Jel mislis da imam upload od 100 mbita? Ili sam imao? Ne. Nego postoji sistem bodova i jedino sto treba da uradis jeste da drzis torrent na hardu i upaljen torrent klijent. Mozes da stavis upload na nulu da ti ne jede net dok “radis”.

Imas brdo freeleech torenata koje ti ne skidaju download a daju ti upload.

Ne pripisuj nekadasnje probleme seedovanja nedostatku truda i lenjosti. Malo pogledaj kako stvari funkcionisu i nikad neces imati problem ni sa kakvim sadrzajem.

No hard feelings. Ne mislim nista lose i ne osudjujem te. Jedino me nervira sto u danasnje vreme neko dodje i zali se kako iz srbistana ne moze da odrzava ratio.

Koristim blackcats games za igre i torrentday za sve ostalo. Imam 2 mbita upload a svugde ratio preko 1.

Odrzavati ratio uopste nije problem. Nema to veze kakav ti je dl/up. Skines igru, i samo prvi dan dok igras ostavis da seeduje pa ces imati ratio 1

Ma nije to meni problem. To mi stoji na mac-u koji je kao media centar i stoji upaljen. Tako da mi to nista ne znaci. Nema tu veze lenjost. Posto se ne trazi apsolutno nikakvo angazovanje sa moje strane. Nisi ti mene shvatio. Samo se zalim na ocajni upload. Daleko od toga da se zalim na “uslugu” :smiley: Jesi lud, gde na to da se zalim. Nego tri dana drzim dva torenta, skinuo sam za 2-3h oko 13-14gb a dao samo oko 5gb za 3 dana :astonished:
Nisi ti mene shvatio, hvala jos jednom za poziv. Sajet je odlican. Samo kada se setim Demonoida i to vreme sam imao 1:1 internet :slight_smile: ehhh to je bila brzina.

Racunaj si jos da imas na torrentday-u i bonus bodove, koji su ti jako bitni - korisni, posto njih menjas za upload credit, npr. 450 points-a ti je 10GB uploada, 10000 points-a - 250GB upl. i tako…imas jos i nize, a bonus points-e dobivas samo sto drzis seed, ne bitno da li ti neko skida taj torrent. Pogledaj videt ces tamo pise ti Bonus i u zagradi su ti point-si(kolko ih trenutno imas), klikni tamo i sva pravila ti pisu, sta i kako :wink:

Videcu jos sta donose ti bodovi. Ali znam da je oduvek najvaznije bilo da imas dobar ratio.
Ostavim ja to, nista mi ne znaci. I pored toga mi net sasvim dobro kuci radi da ne osetim nista.
Jedino da igram neku online igru onda moram da gasim torent.

Pa bas jer imas los upload(kako i kazes) bit ce ti korisni bodovi, u biti oni i jesu namenjeni najvise za - da kazem takve(s losim upload-om) . Ako se di moze drzati ratio to je onda torrentday, bas radi tog bonus-a,(tacnije dobrog sistema bodovanja za razliku od drugih trackera) nitko me ne moze ubediti u suprotno.

EDIT: Ja skidam sa tri privatna tracker-a i samo na torrentday-u menjam bodove za upload dok na ova dva samo seed-ujem(jer imaju jako los sistem bodovanja), uglavnom na sva tri mi je ratio preko 3.

Ma nije meni problem da odrzim ratio. Kao sto rekoh ne znaci mi nista da ostavim komp upaljen.
Niti kukam na sajt. Samo kazem da mi je up spor.
To da odrzavam ratio sam navikao jos od Demonoida. Tamo sam bio clan od neke 2005god. koliko se secam.