Immortals Fenyx Rising: First 20 Minutes of Gameplay

Treba li naglasiti ocigledno… nista spec ali dobra zabava ko voli Aladin fazon.

Volim ja nekada ovaj fazon samo ako nije mnogo tesko. Ono padnes 10000x pa ponovo.

Pa zar nije glavna junjakinja bila bela. Otkuda sada čokolada :smiley:
Pvo su izmenili naziv i glavnog lika, pa sada ponovo glavnog lika, dok igra izadje (ako izadje :smiley: ) ko zna šta će još izmeniti.

1 Like

Da sam ja to napisao… :joy:
Kada izadje bice crnkinja Sanaja poreklom iz magicne krljevine vokamba ili kako se zvase ono iz crnog pantera… a istoricari ce zvanicno priznati postojanje iste :rofl:

Danas sve neke nebuloze.
Sada se valjda jasno vidi da je Giannis Antetokounmpo, stvarno imao potomke iz daleke Grčke i da je jedna od njih spasila Olimp :joy:

1 Like

Imate Demo preko Stadie da probate. Naravno Srbija nije podrzana, a preko free vpn-a nesto nece da startuje igru.

Mozda mozes da customizujes lika na pocetku? :thinking:

Meni super ovo izgleda, jedva cekam. Zelda za zapadnjake, bez japanskih bizarnosti.

1 Like
1 Like

Kako je ovo sada drugacije od zadnjih AC serijala…samo grafika u stilu crtanoga filma…bar meni tako izgleda

Odigrao sam DEMO na Stadiji. Bice ovo dobro, vibe mesavina BotW sa grckom mitologijom, i mnoooogo humora. Svaka recenica je neka zajebancija malte ne, bar u ovom Demo-u. Combat isto ostavio dobar prvi utisak. Inace, prvi put sada probao Stadi(j)u, skorz je igrivo na mojoj konekciji. Cak dosta bolje radi od xClouda. Doduse xCloud sam igrao preko WLAN-a a Stadia preko LAN kabla, tj. na PC-u.

6 Likes

Kako si uspeo da aktiviras?

Nisam u Srbiji… :man_shrugging:

1 Like

Jos ce da ispadne nesto od igre…

Meni ovo izgleda super :slight_smile:

Imam igru već par dana u nazad ali nikako da probam :woozy_face:

1 Like

A realno moras imati i Cyberpunk, priznaj! Samo je 9 dana do releasa… :eyes:

Verovao ili ne… Nemam

1 Like

Prelepo, igrace se.

Ukinuti ocenjivanje.

2 Likes