Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Znaci ako trazi onlajn da uradim prebacivanje iz pocetka

E na to sam zaboravio a jel kad raspakujem sa njim jel dobijam content folder?

Pa da, ali ne na isti nacin. To znaci da nisi dobro kopirao nesto, u smislu folder strukture.

Dakle, jos jednom, samo prebacujes sadrzaj content foldera (znaci ne uzmes ceo content, nego udjes u content i kopiras taj folder sa brojevima koji se zove npr nesto ovako 5…087A). E to samo prebacis u taj u content/0000000000 folder na xboxu.

e hvala probacu pa javljam ajel sa xbox image browser iso dobijam taj folder ili je taj sistem prebacivanja drugaciji

Samo ti content treba sa prvog diska i 4 fajla koja se kopiraju na interni u isti folder, drugi disk moze i sa iso2god posto je play.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Imam problem, uradio sam sve kao sto je napisano i kad pokrenem igru krene da se ulazi i onda izbaci “fatal error intercept”.

Dash je 3.0b Rev775
Kernel Version 2.0.16203.0

Zna li neko sta da radim?

Evo, meni radi savrseno bez ikakvih greska ili necega, jednostavno je, ne kuzim od kud vam svi ovi problemi… :confused:

Tripleq
Nadji launch.ini file gde ti je otvori ga na kompu i ako ima contpatch=true napravi da bude contpatch=false ako nema nigde contpatch napisi onda ovo sa false i zapamti trebalo bi da radi

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Uradio sam i to, i nece ponovo :frowning:

Jesi probao 360Mpgui 1.3.01
1Odes na Extract Iso i to je to ( malo jos pogledaj opcije )
2.Imas cak mogucnost real time Extractanja izravno na HDD :
Options - Setting for FTP conection ( upisi Ip adrese ) + odredi pathove - Open Samba connection ( naravno u FSD-u moras "strihirat isto tu opciju ) - Read Xbox devices - pa ti on da kojue uredjaje zeelis da povezes ( naravno ti ako zelis mozed odrediti i USB externi hdd )i naravno na kraju Extract Iso …
Sve odradi kako treba i to u realnom vremenu ( nem kopiranja - prebacivanja i slicno )…

Poz

obrisao sam igru, iskopirao je ponovo i sada radi :woot:

Eto, znaci da nisi nesto dobro napravio, uglavnom sada je u redu… :slight_smile:

Ljudski faktor je uglavnom problem tj uvek. igru sam probao iz prve instalirao i sve radi ne znam sto ne bi vama.

Obratite paznju na upustvo sa PRVE STRANE ovo http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8830-instaliranje-gta-v-na-rgh-jtag.html

Tema je posecenjija nego kada treba novi LT+ da izadje :slight_smile:

i sve radi normalno ja lepo kazem za sada imam 11 konzola rekord, evo Bro-ova konzola mi stoji pored mene veceras ce i na njoj da radi, tvrdim :slight_smile:

Da ne pomisle ljudi da je od tvog Bro-a, nego od mene :lol: Haha

brata ne zovem Bro :smiley: heheh na poslu sam jos tu je konzola kod mene, veceras cu da je sredim ima da radi pa da ne znam sta…

Evo upravo sam nasnimio gta 5 na xbox po upustvu kad sam pokrenuo igru sa diska 2 krenuo je da ulazi u igru i odjednom je samo prekino sliku i stajao je crn ekran a konzola je idalje radila a na televizoru je pisalo da nema signala,imali neko resenje.

Pozdrav ja imam ovu verziju dash-a i kernela. Dash Version 3.0b Rev483 Kernel Version: 2.0.15574.0 E sad ja sam sve uradio po ovom tutorijalu kako instalirati GTA V. Ali i dalje mi izbacuje Game error this game couldn t start.Try download again. Zanimame sad da li bi mozda trebao da update kernal ili sta vec, ja sam novi u oveme pa nzm bas najbolje. Hvala unapred :slight_smile:

@Bro

jel ovo tvoj profil i tvoja konzola? Jel ovo GTA V radi? aaaaa? :smiley:

BTW ne znam koji si tutorial pratio za udpate dash-a ali avatare nisi imao i taj korak nisi zavrsio do kraja, a to zna da zeza zesce, dakle SVI VI koji nemate AVATARE instalirane obavezna instalacija, neke igre se oslanjaju na te fajlove zbog achievementa

Isprati tutorijal i updateuj kernel.