Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Proveri da li je dash, bez obzira sto je negde napisano, idi u System Settings od konzole i proveri.

moze svasta da bude, prvo jel je to JTAG ili RGH tomoras da razgranicis da bi ispratio ULTIMATE TUTORIJAL za update, lepo odradis update, ubacis sve kako terba i mora da radi, ja sam rekao sve je greska krajnjeg korisnik, bez uvrede naravno, ali ako ja na svaku konzolu koju radim namestim da radi, a ostali imaju probleme, onda neko debelo gresi nedge…

Naslovljeno je na JTAG…rizično je radit ovaj updaate FSD…ako imam ovu verziju o kojoj pričam nema potrebe radit update…jedino ću sebi instalrat FSD…Mučim se već 2 dana i nikako sredit gta 5…kad jednostavno neće…jednu igru sam prebacio već u folder content/0000 i ona normalno radi…ali ova neće…

gledaj kako to lako mozes da sredis, instaliraj DASH LAUNCH 3.09 on ti je i za jtag i rgh nije bitno, neces nista da pokvaris, kad udjes u njega teraj na RB dok ne dodjes do zadnjeg taba u donjem desnom uglu pise GLITCH ili JTAG ispod verzije dash-a pa ces da znas sta imas

A kako ti je otpakovana igra? GOD ili XBC?

Koristio sam XBOX360 ISO Extract i ISO2GOD…javim vam koja je verzija

Ipak ste vi majstori…verzija je 2.0.16203.0…moja greška…i ja lupetam a pojma nemam…

pa to sto je 16203 je ok, jos bolje… uradi ono sa DashLaunch-om i javi sta si uradio

za extract za prvi disk koristi XBOX BACKUP CREATOR i samo content prebaci gde treba kao u prvo postu

a za drugi disk koristi ISO2GOD i prebaci takodje sve u content gde treba, trebalo bi da radi onda

Ok je, GTA radi na ovom dashu. Prebaci Content folder sa prvog dvd-a (ekstratkovan sa xbox backup creator ili xbox image browser) u Content/16 nule a drugi dvd extractuj sa iso2god i njega stavi tamo u content folder isto, videces gde je kad prebacujes sa prvog dvd-a.

alX bio sam brzi :stuck_out_tongue: buahhahaaaa znas znanje bemu misa naucio si i ti nesto :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A još pri tom promjenio Avatar sukladno s znanjem :stuck_out_tongue: @aLx, uvijek spreman :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Hvala na pomoći danas ću to sve probat napravit…samo jedno…znam da disk 1 i disk 2 imaju mapu sa istim brojevima i kako sad da to zaljepim u content kad će me pitat želite li zamjenit…znači iste su mape…

nece isti su brojevi ali sadrzaj unutra nije, poslusaj savet ako si vec dosao za pomoc :slight_smile:

i opet ja ne mogu sad pronać…za kopiranje FSD…gdje je taj root folder…koji sam ja noob

ROOT folder je KOREN tj nijedan folder vec samo HDD kad udjes na njega TO JE TO Tto je ROOT, daj razgranici malo pojmove prvo, osecam zajeb u najavi sada :smiley:

Dobro to sam napravio…ali kad restartam fsd nema ga pod games gdje je i xex meni…znam da sam dosadan ali dobio sam konzolu bez svih ti stvari…

Kad pokrenes XEXMenu, i prikaze ti igre, pritisnes X i selektujes HDD1. Onda ako vidis puno foldera i medju njima je Content, znaci da si u root-u xboxovog hdd-a. Sad u taj Content ubacis onaj Content sa GTA 5 DVD 1, zapamtis gde si ga pebacio (jer unutra ima mnogo foldera) i tu isto prebacis drugi dvd extractovan sa Iso2God.

još ne radim gta 5…govorim o instalaciji FSD-a…sve napravim i nema ga pod games…a sve napravim kako treba…ovo razara živce

Ne ne, FSD se ne pojavljuje pod Games! U FSD ulazis pomocu XexMenija. FSD prebacis nrp u HDD1:/FSD/ i onda udjes u taj FSD folder i pokrenes onaj default.xex fajl. A dashlaunch sluzi za dodatne konfiguracije van FSD-a i da napravi launch.ini fajl, pomocu koga ti pri paljenju konzole automatski ulazi u FSD.

Onda je to to…ja sam mislio da on treba bit pod games…sad me samo još zanima…sve problem do problema :smiley: zašto mi je FSD izbornik previše uvećan i ne vide mi se temperature…

Ako si usao u FSD, pritisni desni analog i prikazace ti temperature. A za uvecanje, jesi podesio rezoluciju u MS dashu?