Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

moze biti da je do rezolucije kao sto je aLx napisao , a moze i overscan da bude. rezoluciju namestas u ms dashu u settings-display settings , a overscan imas u fsdu , pa system settings pa pronadji tamo :slight_smile:

Mnogo puta sam brisao i ubacivao FSD, menjao rezolucije i nikad mi overscan nije pravo problem. Ne razumem kako mu je uvecano, jedino mi pada na pamet da mu je rezolucija 800x480 ili tako neka mala.

slika je razvučena po cijelom zaslonu…i temperature su pobjegle skroz gore vidi se samo polovica isti slučaj i sa donjom stranom…neznam više ni sam iskreno

Ipak je overscan :smiley: Idi Settings > System Settings > Overscan i podesi Vertical i Horizontal da ti slika bude u okviru ekrana.

Problem je bio overscan…rješeno :lol: Jao problema u mene…sad krećem rj gta 5 kako ste mi gore napisali…

brate sve kao i uvek iso datoteku u xbox backup creator provucem i odmah to ide na eksterni tako sam u isto vreme nhl 14 odradio i sve mi radi ja inace imam kolekciju od 231 igru na ekternom od 2tb,tako da tu je sve u redu,ali neznam sto nece samo treperi i ono na pocetku rockstar*,prodje reklama ono kao automatsko cuvanje i kad treba da izadje meni glavni naravno,nista samo prolazi slika kako policajka drzi neku devojku i to je to a u ulgu pise loading story mode,mada i to nkead ima nekad nema,ima li neke pomoci,dal ce da znaci da narezem na disk i da probam???

Rekao si da si skinuo sa 2 razlicita sajta i torenta? Pretpostavljam da se to podrazumeva da si skinuo 2 razlicita ripa (tipa Complex i Quack)? Jedino sto mi pada na pamet jeste da nesto ne valja sa samim ripom igre ako sve ostalo radi.

Skida sam preko jednog privatnog torrenta…imam samo Quack verziju…sad koje su razlike između te 2 verzije

Neki kazu da im Complex verzija radi dok Quack ne radi, ostalima rade obe. Jesi ti isprobao. Radi li ti?

zasad imam samo ovu Quack verziju…sad evo extraktam…dvd 1 sa backup creator i DVD 2 sa iso2god…content mapu ću prebacit u content/16x0 a dvd 2 isto content/16x0…pa ćemo vidit što će bit…

Lupaju gluposti obe igre su identicna verzija i obe igre se slazu po CRC match-evima.:slight_smile:

Samo kazem ono sto sam procitao :slight_smile: Meni Quack radi savrseno bez ikakvih problema.

99% problema sa GTA V su sledece prirorde

  • ne prate se uputstva lepo
  • lose fleske ili hdd-ovi externi sa bad sectorima
  • prerano cupanje fleske po prebacivanju fajlova, a ona jos blinka/radi = corrupted fajlovi
  • preko LAN-a prebacivanje, mreza zeza, javlja se PACKET LOSS dovoljno je 1 KB podataka da se izgubi nece da radi
  • ne prate se uputstva opet :smiley:
  • rade i QUACK i COMPLEX verzije
  • AVATAR-i mora da budu instalirani jednostavno fale vam fajlovi za normalno funkcionisanje dash-a (siv coveculjak, lutka ili kako god ga zovete vec)
  • 13 konzola do sada isprobao ja licno, radi uvek radi svuda

QUACK i COMPLEX verzije su identicne, licno probao i nikakve razlike nema.

Prenosim fajlove preko usb sticka od 8gb ai normalno kad se formatira iznosi 7.50 gb a ni toliko…ovaj dvd 1 ne može stat iz jednog puta a isto za dvd 2…ima li kakvog utjecaja ako ja te fajlove pejstam iz 2 puta…mislim da nebi trebalo bit a nemam love zasad za verziju 16 gb :happy

Taj Content folder sa prvog dvd-a ima 4 fajla unutra, prebaci odjednom 2 ili 3 pa drugi put ostatak, isto radi i sa drugim dvd-em samo pazi da ne preskocis neki fajl jer onda nema sanse da radi.

upravo me to zanimalo…nema nikakav utjecaj…probat ću prenosit podatke preko wifi mreže preko ovog tut http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/5878-tutorijal-jtag-rgh-prebacivanje-igara-preko-lan-ili-wifi-mreze.html....ali to kad dođem s posla…vama svima mogu tu zahvalt…kad je u pitanju pomoć brzina i ostatak foruma je čista 10 :tap:

Podatke u konzolu ubaci preko zicanog kabla nemoj wifi cekaces satima, sigurna varijanta je sa hdd-om ili fleshom da se ne bi koruptovali i posle toga ne budu radili.

cd1 sam prebacio u concent(samo ono sto treba) a cd 2 u games,igra super radi;) s tim,da mi se pojavio cd2 u games folder i samo to vidim disc 2 da mi stoji,jeli to ok i preko toga igram?

Jeste, tako i treba. Prvi dvd sluzi samo za instalaciju a drugi za pokretanje i igranje.