Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Ovaj tip ima rj…http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/2330-gta-v-live-profile-required/

i got it working. what i did is this.
For RGH/JTAG, copy the content/0000… from disc1 to HDD1–>0000…–>545408A7
add your disc 2 to like you normally add it to your games and run disc 2 to play.
disc1 is only for installing content. you can even delete disc 1 as long as your content is on your main hard drive.
i think this is also why the game wouldnt load cause i now have no cluud icon anymore.

game works fine now. but you do need to enable fake live in dash launch or manually add it to launch.ini

Pa to ti i pise cobtent na internu memoriju a drugi dvd pogrebi odakle god hoces. 100% da si nesto promasio, i siguran sam da mogu za 30min prebacivanja da pokrenem.

Ja imam test profill offline za RGH gde igram igre i GTA V radi 100% igrao.

To sto si ti napisao ja dam napisao u prvo postu, 1001% ti gresis ovde, osecam to :slight_smile:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

radio sam kako ste mi napisali…neću vas više mučit…idem se sam potrudit vidit gdje sam pogrješio

Ma samo uradi po tutorijalu sa početka tread-a što je Mitraljezac postavio. Ja uradio update nand-a i šljaka iz prve! :slight_smile: I meni je tako treperelo a onda došao ovde i ispratio tutorijal :slight_smile:

Pa radim sve po tutorijalima…sa xbox image browser sam extrakta folder content…i sad vi meni recite gdje ide taj folder a ja ću potvrdit da je on tamo…taj cijeli folder content od DVD1 sam stavio u hd1 content/16x0000000 i tu je paste…a dvd 2 sam radio sa isogod i dobio sam folder 545408A7 koji sam prebacio u hd1/content/16x000000…možda sam i pogr ali ne vjerujem…ili sam glup u pm…pucam :headbang:

Dvd1 folder content ne ide u 16 nule vec samo 545408a7 ide u 16nule eto ti je greska ne pratis a disk 2 guraj gde hoces samo da ga fsd vidi ili manuelno pokreni default.xex

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

jel si u content… dobio 4 fajla 3x2gb i 1x1gb ? Drugi dvd mozes isto sa XBC da raspakujes ja sam tako pokretao, prvo sto sam primetio da si rekao da si radio po tutorijalu, nisi pise da se radi sa XBC i da se obrise systemupdate folder ti si prvo probao sa ISO2GOD, treba da radi i tako ali nisi postovao tutorijal :slight_smile:

Drugo raspakuj ceo DVD 1 i ceo DVD 2 opet i kopiraj sta treba na interni, i drugi DVD gde hoces i iz njega pokreni default.XEX igra ce se startovati.

Niko od nas ne vidi sta ti radis i ne moze sa sigurnoscu da kaze ovo ono, ali ako imas dashboard koji treba, avatare i sve si raspakovao igra radi mozemo u veceru ?? :slight_smile:

Drugari, fake live je disabled, offline profil.

Prvi disk extractujte preko XBC kao sto radite i za druge igre. Jedino je bitan folder Content odatle, i njega kopirajte na hard disk vase konzole. Znaci Content folder kopirajte tamo gde su vam i ostali folderi ( na ROOT vaseg harda, al neko to ne razume jelte), i prvi DISK ste resili. Imate unutra cetiri fajla 3x2gb i jedan od 1.7gb.

Drugi disk isto extractujte preko XBC, u folder Grand Theft Auto V Disk 2 bez foldera System Updates, njega obrisete pre kopiranja, i taj folder kopirajte u folder GAMES ili gde vec vam se nalaze igre.
Manual Scan odradite, i u FSD ce vam se pojaviti samo GTAV i to je to pokrenite i uzivajte. Ucitavanje za prvi put traje oko 2 minuta i igra za sad radi kao sat,

i sve to lepo pise kao sto kazes :slight_smile:

Upravo sam je instalirao na fleshu na 4 gb konzoli i radi, sta ovaj covek radi sa gta pa mu ne radi nije mi jasno. :slight_smile:

Samo da vam javim evo igra se gta 5…uočio sam gdje sam radio greške ali to nisu greške u vezi kopiranja fajlova već problem sa upotrebom neodgovarajućeg programa za ekstrakt gdje dobijem drukčije fajlove…radio sam sve sa istim programom i sad konačno radi(Koristio sam kombinaciju Xbox Backup Creator + ISO2GOD i nevalja…odradio sam sve sa ovim XBC…Još jednom svima zahvaljujem…na utrošenim živcima i vremenom…ali to je i bit ovog foruma da onaj tko nezna pita…vi imate odgovor na sva pitanja :emoticon-0100-smile

brate da kupis svima po jednu pljeskavicu ili sta ko jede i pije :smiley: da izvinu ova deca ***** nas ovde kao konje vec danima a lepo smo ti rekli da si ti taj koji ne slusas i ne pratis ono sto je lepo napisano… cist dokaz da se nista ne prati :smiley:

Sve pise al dzabe opet, te ih buni GOD format, te guraju content u content te ovo te ono… Najbolje da pocnemo svi ovde da snimamo kao ova

… Msm stvarno…
Druga stvar, nije svima podesen lepo ni DashL, a neki nemaju ni FSD… Pa majku mu, ko radi sve RGH danas.

Mozda je kasno stigao da procita moj post, al to je ono sto je meni bilo najjednostavnije…
Igru treba prebacivati kao igru+DLC, i najlakse preko starog dobrog XBC. :wink:

zato ima ona tema za te “majstore” :slight_smile:

Ma vodim vas kod Ozane na ćevape :smiley: mogu samo reć da sam dosta novi stvari naučio…kad sam naručiva konzolu iz Slovenije slučajno su zamjenili konzole…stavili su odgovarajući disk ali konzola sa svim stvarima je ostala kod njih…ja sam dobio samo instaliran xex meni…

Pljeska sa kupus salatom i paradajzom za mene.
And eventually, Starks are always right… winter’s coming.
I na kraju, Vlada je uvek u pravu, uvek je greska krajnjeg korisnika.
:smiley:

alex mislim da sam javno rekao da je krajnji korisnik uvek kriv i da je njegova greska, i ti pljeskavicu!
Heheh

@GTALA sam ti lepo rekao da ponovo raspakujes sa XBC i da ponovo ubacis, i lepo rekao da ne radis po tutorijalu, mislim da si naucicio skoli da pratis tutorijal prvo pa ako ne radi savete! :slight_smile:

DASH: 16537
KONZOLA: Slim RGH 2.0
FLASH: /
DISK: /
METOD REZANJA: /
MODEL REZACA: /
BRZINA REZANJA I
OPIS PROBLEMA: Kad pokrenem GTA V,loaduje so do kraja zivota i ekran blinka.Prebacio sam preko Wi-Fi mreze i uradio sam sa Xbox Image Browserom,Iz diska 1,content,16x0,ono 546236 sam prebacio u content folder ne u Content,pa u 16x00000…Verzija je Quack.Updajtovo sam FSD kad sam video da imaju neki apdejtsi. Mislim da vam je ovo od pomoci :smiley: Skinuo sam XM360 unklokovo DLC-ove i opet nista.

i pogresio si 545408A7 folder sa prvog diska koji se nalazi u content/16nule

prebacujes na u HDD:/Content/16nule dakle 545408A7 paste u hdd:/content/16nule

bes mi sve angazovacemo Ozanu da napravi tutorijal, a sve lepo pise, pocecemo da banujemo ljude koji ne citaju, nema bre vise pomoci kad niko ne cita ono sto je lepo napisano, razumnim jezikom za sve…