Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Prebacio sve lepo…FATAL CRASH INTERCEPTED. :slight_smile:

gresis negde… opet gresis nemoj preko WiFi mreze da prebacujes, ili LAN kabal ili USB fleska ajd sve to ponovo, nesto si zeznuo

ako nece tako uzmi Disk 2 odradi sa ISO2GOD prvi ne diraj nista, njega sa XBC uvek

Imam USB flesku od tacno 7.40…Ipak GTA V goodbye my love!Nemam ni Lan kabl

jel palis mozak ponekad? izvini sad ali moram da pitam…

pa prebaci iz 2 puta majku mu

Brt jedan fajl je 7.90…Kad se sve extractuje.Nikad nije upaljen retko kad :smiley:

Radi sa XBC sve lepo, mora da radi, opet kazem kako radi svima nama, jos pogotovo sto sam tvoju konzolu ja uradio i znam da mora da radi, sem ako ti nisi cackao posle nesto posto znam da jesi vise puta pre toga :smiley:

kad uradis sa XBC dobijes vise manjih fajlova

Pa radio sam…i bude 7.90 samo sa ISO2GOD nisam radio nikad.Uradio sam sa XBC i bude 7.90 na kraju…

covece boziji kad uradis sa XBC prvi disk recimo, jos pise par postova iznad, imas 4 fajla svi su po 2 GB jedan je 1.7 valjda dakle to mozes iz vise puta

drugi disk takodje, ne prebacuj odjednom CEO FOLDER vec udji unutra i selektuj odredjene fajlove pa njih prebacis posle drugu turu fajlova koji ostanu… napravis na HDD na konzoli GTA V folder i polako fajl po fajl prebacuj tamo

prvi disk vec gde treba

Boze ljudi, je l’ vama to adrenalin skoci pa ne umete da razmisljate?
Lepo je napisao studiovpc u tutorijalu, lepo je napisao mitraljezac u tutorijalu. Pa cak je i ovaj lepo napisao: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8830-instaliranje-gta-v-na-rgh-jtag-15.html#post152364.
Content sa dvd 1 selektujes i pastujes direktno na root hdd-a (tamo gde vidis da je content na hdd xboxa), i on ce automatski da ti stavi gde treba sve, posle dvd 2 prebacis gde normalno drzis igre.
Kada ekstraktujes sa XBC, nije ti 1 fajl 8GB, nego ih ima vise. Lepo ti studiovpc kaze, prebacuj pola po pola ako treba, fajl po fajl. Razmisli malo. Ako si se uzbudio istrci se oko zgrade, pomozi na gradilistu, iskoristi negde tu energiju, bolje nego ovde da pitas isto pitanje na koje je odgovoreno 1000 puta.

Ne vidim razlog ovolike frke oko GTAV… I mnoge druge igre, uključjući i FNV, su radile na istom principu…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

svaka druga radi isto, prvi disk se tretira kao DLC i to je cela mustra, ali iz nekog cudnog razloga ovde kao da pricamo na svahiliju

mislim da cemo temu zakljucati da na prvoj strani pise kako se uradi i na 16 strana da ponavljamo isto jer neko nece da cita i ispostuje tutorijal do kraja, pritom ne pali mozak kada mu kazes da uradi po tutorijali. Mislim da je zasluzio da mu niko ne pomogne!

Lock resenje je u TEMI na prvoj strani.

neka je tema jos dan-dva, dovoljno JASNO pise sta treba da se uradi, razumite i vi nas kako nam je…