Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

ne nego u obican MS DASH kad izadjes ne u FSD, mada odradi i u FSD clear data…

ok, bata vlajko.

EDIT: Pokusao, opet isto,samo teperi i nece dalje.

a sta treperi? slikaj to ili snimi pa okaci na YT, loading na GTA V traje malo duze, vrti loading dok ne ucita igru, prvi put bas vrti duze ali ne duze od 5-6 minuta

ja i dalje tvrdim da si ti nesto zeznuo jer evo imamo potvrdu ovde da sve radi normalno, cak sta vise ja sam licno odradio vec na 6 konzola i radi normalno, nije nesto novo pa da ne znam kako se radi i da se otkriva topla voda, vec postoje ovakve igre da odredjene stvari idu u Content, primera radi Forza 4 a od kada je ona izasla…

Upravo skidam verziju Complex, pa cu probati da ubacim ponovo.Javljam se naravno sto pre.

ajd probaj, ja sam ubacio quack svuda i radi normalno, mada ono ko ce ga znati vise…

Jeste, nikda se ne zna

Kvragu. Juce u veneciji skontam da je izasao GTA 5 a ja sam nemocan da ga skinem.

Danas se vracam ko prebijen i jedva cekam da ga skinem i zaigram, kad ono, mora update dashborda, intalacija u neke foldere, ovo ono…

Ajde da probam taj cuveni tutorial for dummies, kad ono, flasher nece da iscita cpy key a mediafire fajlovi koje mi je Vlada poslao vise ne postoje.

Noodle, a da podelimo mi ipak za PS3 verziju…

Ma isti problem je i kod mene, pokrene igru i onda se samo vrti loading story mode. Verovatno je problem negde u prvom disku ali probao sam 2 verzije i obe nisu radile, ni clear cache i clear data nije pomogao.
Možda je i fleš spor, ali kad sam ga konfigurisao u MS DASH - u pisalo je da ispunjava Microsoft standarde

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

@padawan

The support team of studiovpc enterprises has a solution for you :-). We hope that it worked :slight_smile:

@Strider

Kako bre ne radi? Ja do sada na svaku konzolu gde sam ga stavio radi, jedna je cak na usb mu flesku i radi… Evo sutra pakujem na jos jednu i znam da ce da radi…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Evo, pogledaj, content stoji gde treba:


Odrađen update na zadnji dash:

Igra se pokrene, ali zaglavi ovde:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

mora da loaduje onda, ako ne onda ti ta fleska nije dobra i spora je, vidi nabavi nesto kvalitetnije, ja savetujem svima da kupe KINGSTON jer sam imao iskustva sa svim flasevima, Transcend crkava samo tako pogotovo sto na xbox corruptuje fajlove na dnevnoj bazi, takeMS nema gore, SilliconPower krs neopevani

Dakle imas 2 opcije Kingston 16GB ili veci, ili SanDisk 16 ili veci sve ostalo je boranija i krs

mada taj loading i sa harda prvi put traje mnogo dugacko, vidi ostavi ga tu da stoji i vidi jel svetli lampica sa fleske, ako ne svetli onda fleska ne radi

EDIT

OP OP OP OP stani

Gde si ti usao u USB MU1, gde je CONTENT smesten?

on treba samo da je na USBMU1 nigde drugde dakle ne content u content i slicno dakle

USBMU1:/CONTENT/16nule/545xxxA7 folder i to je to

Znam da nije mesto ali ne bih u official GTA temu - videh razne teme za prebacivanje igre za RGH i slicno, da li je neophodna isto neka procedura i za reaanje ili je to sve klasika XGD3? Hvala unapred. :slight_smile:

Sent using Tapatalk

rezanje je klasika po MEGA TUTORIJALU

ja stvarno ne znam cemu ovolika frka igra je kao i svaka druga, nista nije REVOLUCIONARNO u njenom instaliranju, samo se digla buka za dzabe, vec postoje igre koje se tako instaliraju ali neee ovo je GTA V buka mora biti veca :smiley:

Izvinte što sam glup, ali moram da pitam…
Disk 1 sam iskopirao u content i to je OK. Da li mogu sadržaj diska 2 (common, sfx, audio_rel.rpf… itd) iskopirati u isti 545408A7, što je zapravo sadržaj diska 1?

NE

samo uradi onako kako je napisano u prvom postu zasto ljudi dizete frku, zar nije lako uraditi kako je napisano i radice?

Hoće ljudi da im neko kopira text iz Tutoriala na njihov post. Teško im tražit :smiley: GTA V je to hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

U prvom postu piše da iskopiram u onaj folder gde inače kopiram. za mene je to contet/16nula, i onda svaka igra ima svoj folder. Dakle pravim dva foldera sa istim imenom?
U “Games” fodleru imam samo par fajlova, i ništa što liči na ovu konstrukciju?!

ali ja stvarno ne vidim cemu ovolika buka panika ili sta vec, nista nije novo u svemu ovome, ima jos igara koje rade ovako, Splinter Cell Blacklist, Army of Two DC, Batman Arkahm City GOTY, Forza 4 i ko zna jos koliko njih…

OK. Nadam se da se ne ljutite, ali ipak sam samo “Emigrant”.

Darkozi

ajde molim te uradi ovako posto ti radis drugacije

prvi DISK 1 odradis sa XBC i prebacis gde treba

drugi disk odradi sa ISO2GOD i prebaci u content takodje i to je to posto vidim da te to buni