Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

To brate… pričaj srpski! Hvala, odoh da probam.

Nije content u content vodio sam računa o tome. Formatirao sam je na kompu, pobrisao sve, pa je konfigurisao opet na konzoli, pa kopirao ovo. Pustio sam više od 20min sinoć da se učitava, zaglavi na onom ekranu i neće dalje. Pa onda skinuo i ekstraktovao drugu verziju, isti postupak, isti rezultat. Za fleš piše da ispunjava ms standard kad sam išao u konfigurisanje, valjda bi pisalo da je spora majku mu. Čitala je igre sa nje bez problema pre nego što sam nabavio eksterni hard

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

pa do sada sam govorio turski izgleda… ne razumem vise, problem je sto sam lepo rekao da ne shvatate sta koji program radi i na koji nacin pravi fajlove

ISO2GOD pravi NXE ili GOD format, tj onako kako vidi OBICNA NE RGH konzola ali to ne pali sa CONTENT stvarima koje moraju da se INSTALIRAJU, ti ako uradis sa ISO2GOD prvi disk ti si prrebacio ceo disk ne taj sadrzaj koji treba da se instalira i kad ga pokrenes dobijes mosu…

Drugi disk mozes kako hcoes da uradis i gde hoces da ga stavis dokle god ti FSD skenira to mesto

Ista stvar se desava kod mene, i to sa intenrnog hdd-a,a ne externog.

@studiovpc

Uvek bilo… kad neko nešto ne zna ili ne ume on se toga plaši.

ajde vi sto vam to koci napravite novi profil pa mi javite onda da li radi ili ne, ulogujte se u novi profil pa vidite onda ako radi dodjete mi pice

@Darkozi

ali pre nego sto nesot pokusa logicno je da sto vise istrazi i shvati o tome… ja bar tako radim pa teko onda trazim pomoc ako bas ne kapiram nista dibiduz

@studiovpc
U pravu si ali klinac mi jaše po glavi za igricu a ja usred neke frke sa poslom. Izvini još jednom i hvala. Igra radi ko podmazana.

hvala tebi sto si poslusao :smiley:

jedan manje ajmo jos pekacomp i strider da rese muku i zatvaramo radnju za danas :stuck_out_tongue:

Napravio novi profil, jedino što se promenilo je što mi je ponovo tražio da kalibrišem sliku, kao prvi put kad sam palio, posle opet zaglavi na loading story mode

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

menjaj flesku ili ako ces da probas nesto drugo kao ono sto sam uradio sa Darkozijem vidi jel ti to prolazi

disk 1 sa xbc i samo content prebaci, to vec imas

disk 2 uradi sa iso2god i prebaci sve u content takodje pa vidi onda… pre toga obrisi disk 2 gde god ga imas drugde

Aj probaću i to za nekih sat vremena

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

Da nije problem sto je Dash Version 2.2.Rev725,A NE 3.0 rev 775.Kernel version je poslednji.

ne bi trebalo da ima veze ali stavi 3.0 rev 775 za svaki slucaj jer on ima neke finte sa ostalim fajlovima iz dash-a, pa moze biti i da je to… ajde stavljaj poslednji pa javi

Pozdrav svima. Ja sam novi clan na forumu. Nisam hteo da se javljam i da smaram, vec sam pokusao gomilu stvari da uradim ne bi li pokrenuo igru i nisam uspeo. Obicno se zakuca igra na uvodnom screenu pri ucitavanju load true story+desavalo se da uvodni ekran blinka.

Konzola je slim 4GB (Dashboard: 2.0.16537, FSD: 3.0)

+flash drive Transend 32gb sa content folderom za Forzu 4(sve uredno radi) i content od GTA V prvog diska
+ext hdd 160GB gde se nalazi 10 igara

Poslednje sto sam uradio je ova varijanta koju je Darkozi uradio, tako sto sam u content folder na flash drive prebacio ISO2GOD drugi disk od GTA V i posle startovanja mi je izbacio crn ekran sa porukom:

ALERT An online user profile is required for this version of the game. Please sign in now.

Probao sam, ne moze da stane na flesh od 16gb :ne:

Edit:
A da pokusam da prebacim FSD da dize sa flesa, a da eksterni sluzi za content i da tu nabacim sve igre? Posto je nekih 5 puta brzi read/write speed sa harda

pa probaj :smiley: ne znam sto nisi do sada heheheh

Sad mi pade to na pamet, ako ni to nece onda cu definitivno da batalim ovu za****nciju :slight_smile:

Edit:
Prebacio FSD na fles, hard sam konfigurisao u ms dash-u, ponovo ekstraktovao oba diska za svaki slucaj (prvi sa XBC, drugi sa ISO2GOD), napravio novi profil, prekopirao ono iz content sa prvog i sve ostalo sa drugog u folder 545408A7 koji se nalazi na putanji USBMU:/content/0000000000000000/, postavio putanju za skeniranje u FSD, skenirao i opet nece, uvek zaglavi na istom ekranu.
Sada nema sanse da je do brzine, zato sto hard ima 35mbps brzinu upisa, skoro 5 puta je brzi od ovog flesa.
Upalio sam COMPLEX verziju da skidam, valjda ce ona raditi kad ova QUACK nece.
Sreca pa sam inadzija, resio sam da napravim ovo po svaku cenu, da je neko drugi odavno bi ga batalio :cool:

Meni skinuo navodno 1 disk a izgleda da sam 2x skinuo isti, drugi disk.

Ono sto sam kopirao u Content je isto kao i ono sto sam stavio u normalan game folder. Sa sve istim nazivima fajlova i istom velicinom. Kontam da je isti disk. Izbaci mi poruku da treba online profil, sto znaci da nije igra “otkljucana” sadzajem iz contenta.

Malo glupo pitanje, da li su disk 1 i disk 2 identicni, il se neko zeznuo? :slight_smile:

Kolko sam shvatio, ja sada treba da skinem ISO prvog diska, a da je to STVARNO prvi disk, ekstrakujem ga preko XBC-a i prebacim u content\00000000…

I jos nesto, da li za taj prvi disk MORA da se koristi xbc ili moze i iso2god? A za drugi pretpostavljam da je svejedno.

ako imas content na drugom disku onda nije dobar disk :slight_smile: tj imas 2x prvi disk

content nije zakljucan jer je ovo igra nije dlc pa da je zakljucan na necijem profilu…

skini QUACK verziju ona radi ok

jbt odgovor za 3 minuta :slight_smile: care.

tj imas 2x prvi disk

Ma ne, imam izgleda 2x drugi disk. Nemam nigde content, sve je u GOD formatu.

OK pogledacu tu quack. Pojavili se neke silne JTAG intall-only verzije i tu se neko zeznuo.