Instaliranje GTA V na RGH/JTAG

Znas zasto sam ovako u 200 reci. Zato sto ovde ima ljudi koji su kupili konzolu samo da bi igrali GTA V i blage veze nemaju sta gde treba i kako prekopirati, koje programe da koriste. Najbolje da se u opisima rasclani sve u sitna crevca, pa makar bilo i ovako. Bolje, nego neko da postavlja brdo pitanja i da na kraju nista ne uradi, a postovi se gomilaju, a ljudi i dalje imaju probleme. Ja sam sve ovo sto ste pisali probao i nista. Cak i varijantu sto si Darkoziju objasnio, ali nista, dok nisam ovo uradio i uspelo je.

1 Like

ma kapiram ja samo kazem da je vec receno i da je covek uradio… ali bez Horizon-a jer nije bilo potrebe za njime jer je to smaranje zesce sa njime koliko je spor, lakse je sve to da odradis na konzoli vec…

a ako neko rasclanjuje sve u sitna crevca i pise sve da i laik razume, rekao bih da je tu jedan od admina na s mu pocinje nickname, ima tasmanijskog djavola kao avatar…

Ja sam preko obicnog xbox-a na hdd sa memunit kopirao gta v d1, posle samo na rgh povezao i startovao drugi dvd sa hdd i sljaka. Ovaj lag sa loadom se vidi odmah na pocetku sa plazom, bam stvori se tekstura peska pa onda iskoce suncobrani i slicno :slight_smile: sve sam ovo uradio da bi video kako izgleda GTA V i mogu reci, stravaaaa.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ja stvarno ne znam kako svi imaju probleme sa instaliranjem, eno konzola koju sam sada stavio u oglasima, ubacena quack verzija i jos slikano da se vidi da radi :slight_smile:

sve onako kako sam napisao u prvom postu bez ikakvih za****ncija, ovo je vec 11-a konzola na koju sam uspesno ubacio GTA V normalnim putem kao i do sada…

Ja igram na coroni 4gn RGH, mrzilo me da cekam prebacivamnje preko file manager pa na jasperu to odradio preko dvd-a :slight_smile: na externi hdd. Nema problema uopste tj ima ko sralja i ne procita tutorijal za instalaciju igara RGH na dva DVDa ista fora kao battlefield 3, nista nepoznato i strano.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Konacno uspeo preko verzije Complex.Prvi disk sa contentom preko Image Browsera,a drugi preko XBC-a.Ucitava igru za 10tak sekundi, nema nikakvog seckanja, treperenja vise i sl.Danas cu probati da igram, pa javljam utiske.Hvala svima sa foruma jos jednom na pomoci, a posebno clanu M007P.

Zasto jedan preko Xbox Image Browsera a drugi preko XBC-a? To ti je isti program, samo sto XIB nema one dodatne funkcije, ekstraktovanje iso-a i to je to.

Znam da je skoro isti, video sam kako radi.Nisam se setio nista pametnije, pa reko ajde i to da probam.Mislim da je problem bio u DLC-vima,tj da su u verziji Quack nekako bili zakljucani.

Evo i mojih iskustava, JTAG konzola sa internim hardom.

Ja sam uspeo tako sto sam drugi disk ekstrakovao preko Iso2god i kopirao u game folder gde su i inace ostale igre, a 1 disk sam ekstrakovao pomocu XBC, i posle toga prebacio samo sadrzaj iz content foldera raspakovane igre u content folder na interni hard disk. Onaj folder koji pocinje sa 5…87A. Tako nesto. Igra se onda posle pokrece sa 2. diska. Kada sam pokusao sadrzaj 1 diska da prebacim u GOD formatu, prijavljivao je da trazi online profil. Dakle drugi disk nije kritican nego kako cete da ekstrakujete i gde da prebacite prvi disk. U tom grmu lezi zec.

99% mislim da nije do raznih scenskih verzija i verzija konzola, nego se negde gresi prilikom kopiranja i koriscenja programa za ekstrakovanje. Ako skinete ISO bilo koje verzije, dalje je do vas sa cime cete da ekstrakujete i gde da prebacite. Problem nastaje sa JTAG izdanjima, koja su vec navodno raspakovana i spremna za kopiranje.

Ucitavanje na pocetku traje dugo, budite malo strpljivi.

Naravno, preduslov da bi sve radilo je da imate apdejtovanu konzolu, samo pratite Vladino uputstvo i silne korisne postove na ovoj temi.

To je to.

Pozdrav svima,samo sam hteo da pitam za savet,posto kao i uvek neradi xbox creator da li onda kada raspakujem gta v sa iso god disk 1 ceo ide u content 00000000000 a disk 2 ide normalno u games.Hvala unapred

Meni tako ne radi, trazice ti online profil. Procitaj prethodni post. Popravi nekako XBC, skini drugu verziju. Ni meni nije radio, pa sam se mucio dok nije proradio XBC.

jer meni gotovo nikad neradi xbox creator ni za jednu igricu pa sam igrice raspakivao samo sa iso god programom samo neznam gde mogu da nadjem upustvo kako da sa iso god prebacim gtav.

Ma znam, tako sam i ja. Meni isto nije radio XBC, tj nije u vecini slucajeva. Ali ovo je specifican slucaj, treba ti XBC za prvi disk.

Umesto da se mucis sa prebacivanjem prvog diska u GOD formatu, bolje trazi uputstvo kako da osposobis XBC.

Vazi pokusacu hvala brate u svakom slucaju

Prebacuje mi se GTA V na xb, nada se da ce sve savrseno raditi… :slight_smile:

Vazi pokusacu hvala brate u svakom slucaju

Za prebacivanje drugog diska slobodno koristi iso2god, ali izgleda da je XBC neophodan za prvi disk. Jer on drugacije otpakuje ISO sadrzaj po folderima, a treba ti samo taj sadrzaj iz content foldera.

Kakav tacno imas problem sa XBC? On meni nije radio kako treba od kada sam otkacio DVD (iako cita samo ISO sa harda, izgleda da ga tu nesto buni). Probao sam sada nekoliko verzija, trazio mi je neki OCX fajl. To je neki fajl iz Visual Basic biblioteke, koji se unregistruje ili izbrise iz nekog razloga. Njega moras da googlas i da ga skines odvojeno, i da ga kopiras u system tj system32 folder. Opet ce izbaciti gresku, ali ce ga pokrenuti, i kada ubacis GTA-disk1 imidz, procitace ga i mozes da ga ekstrakujes…

A jel ja mogu onda da osposobim xbox creator samo za prvi cd1 a da drugi prebaci sa iso god programom u games?

Znaci cd1 otpakujem sa xbox creator obrisem sve iz njega samo ne content folder njega prebacim u content 000000000 na xbox a drugi cd mogu da otpakujem sa iso god i ceo folder prebacim u games u fsd.Izvini sto sam malo dosadan ali upravo se spremam da prebaci gta na xbox pa nebi hteo da zabrljam.

E, bas tako. Nista, tu smo da se pomazemo, samo da proradi! :slight_smile:

Ako ti bude trazio online profil, negde si pogresio oko kopiranja sadrzaja prvog diska.

Nemoj da se uspanicis ako ti bude dugo ucitavao na pocetku, meni je loading screen stajao 5 minuta.

Hvala brate

Kad prebacim javljam dal radi.

Ako ti ne radi XBC, jesi pokusao Xbox Image Browser? Pomenuli smo ga u nekom gornjem postu, isto sr*nje drugo pakovanje ali mi zavrsio posao kad XBC nije hteo.