iPhone vs Android phone

image
Ja ovaj buvljak nabacani kad vidim, za ios bi dao 15.000 a ne 1500$.
Pazi G, pa 4G dva puta sa nekim trouglicima, pa dalje jos raznorazne zajebancije. fuj.

To ti je info od dve sim kartice. Pa valjda i Iphone podrzava dve? Kad Iphone namestis da te budi ili iskljucis zvono nemas ovakav buvljak? :grin:

Sad valjda podrzava, od poslednjeg apdejta. Ne znam sigurno jer mi nije dosad trebalo.

Pa nemam :grin:
Uglavnom ja android ne bih imao motkom da me teraju, ali nikon ne bih nametao moje misljenje. Meni licno ios odgovara perfektno, posebno se zbog velicine ekrana. Ne volim velike telefone.

Nebitno za rat android-iphone sta ti stoji kad navijes budilnik ili iskljucis zvono? Ne pistoji nikakav indikator za to?
Inace ovo na slici je individualna stvar i ja bukvalno nikad nemam takav buvljak, uglavnom par standardnih stvari…Naravno treba biti dovoljno android obrazovan pa iskljucis nepotrebne notifikacije.

Silent mode ukljucen(spustiš dugme sa strane na telefonu i alram ikonica je tu, ali izgleda skladno, barem meni. nije mi sve nabacano onako.

Eto ukljuci jos budilnik i imaces buvljak :grin:

uključen je. gore desno :blush:

Zar nisi rekao da je to silent mod, tj iskljuceno zvono? Aj sad ozbiljno, zamisli da imas dve kartice na sta bi to licilo? Pa celu desnu stranu ti je zauzela jedna :grin:

napisao sam da silent mode ima dugme fizičko, na samom telefonu, a alarm ikonica je gore desno.
No nebitno, glupost. iOS je meni licno bolji, amin :grinning:

Naravno da nije bitno ali izjava ti nije na mestu.

Pazi ti to, dao bi ogromne cifre samo da nemas buvljak koji inace pistoji i na Iphoneu :grin:

Neću mnogo da se miješam, samo ću da bacim ovo ovdje, a čudi me da niko nije naveo:

https://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?yyyy=2016&mm=10&nav_id=1182983

Čak i da nema malwarea, bloatware, adware i ostali wareovi čine android potpuno neupotrebljivim prije ili kasnije.

Stoga trpaju toliko memorije i brzine u android uređaje a ne zato što im treba. Ali džaba, ne napravi se pita od g…

2 Likes

Meni apsolutno svaki telefon izdrzi 2-3 godine, a kasnije ga prodam ili poklonim, pa stvarno nisam u toku sta se dalje desava sa njima. Ovo su sve glupi razlozi da se opravdaju ogromne svote novca koje dajete za skupe Iphone telefone. Ne kazem da samo Iphone pljacka, cak bih rado posedovao jedan Iphone XR ili XR ali ne mogu da dozvolim da me ovako opljackaju kad postoje odlicni telefoni za 200-300 eura. Moj Moto X4 moze da se kupi za 200-300 eura, a pravi je spejs satl za bilo koji Iphone od 4,7 inca :smiley:
Kolega je skoro kupio Zaomi za 150 eura i kad ga prisloni uz Iphone 6 meni i on izgleda kao spejs satl :smiley:

Ako ti trebaju moje golišave slike javi mi se u inbox, ne moraš ništa da hakuješ. :kissing:

4 Likes

image

7 Likes

Nisam znao da Iphone pravi ovako mutne fotkice :smiley:

Meni taj home screen sa ogromnim ikonama i sa njih 4 u redu samo izgleda kao neki digitron za decu u obdanistu :laughing:.

Inace evo ti primer buvljaka kako izgleda kod mene, a kako izgleda na iphone buvljak home screen sa stotinu ikona i boja.

2 Likes

Nemoj da patiš puno zbog tog, mogao si i gore proći, recimo sa Windows mobile. :slight_smile:

Idalje to smatram! zato sam jos na SE bas zato. Nadao sam se da ce opet da izbace tako nesto samo opet novije unutra sve ali nista. Bas ne znam sta bih dalje…
Jos ja imam velike sake ali opet mi sve pre 5" nije telefon. Moram da motam itd.
One glupave fore gde se kao smanji i podeli ekran bla bla, su mi potpuna budalastina i beskorisno za brz rad.

1 Like

Stigao android 9 :slightly_smiling_face:

2 Likes