iPhone X

Daleko skuplji? 100$ skuplji…mala osmica je 700 a velika 800…
Voleo bih da vidim taj telefon od 300$ za 3 godine.

Ali si ga platio 300, a za taj plus ti treba 900…pa toj logici ti ces taj telefon koristiti 9 godina da bi imalo smisla to sto mozes da ga duze koristis i da radi kako treba.Ali koliko vidim vec iphone 6 ne radi dobro i usporavaju se teelfoni novim updatovima jer slabe baterije :smile: i slicno.

Kad ja izasao 8 kostao je 800 a plus 900, mozda su ga snizili sad malo ne znam e pratim, jer je identican kao 7…

opet ne gledas? :smiley:

Eto recimo, 5s je izasao 2013…i dan danas ima najnoviji software, ne stuca pri radu, samo jeste mali…al sta sad…daj mi telefon iz 2013 budget verziju koja danas…ne radi bolje od 5s…nego uopste radi…
S8 nema najnoviji software…tako da molim te…a najnoviji model samsunga

Ja imam 5s i brutalan je, nikako ne laguje, i ne planiram ga jos mjenjati.

2 Likes

Isto sam mislio kao ti, pre koji mesec mi riknuo G3, drugar uzeo osmicu i ja pazarim od njega 6s star godinu i više za neke smešne pare, reko aj da probam malo…
Nije mi ukočio ni jednom, leti kao nov, touchscreen radi bez greške…
Teško da cu opet android uzeti…

4 Likes

Šta???

Pa link za apple

Moj iPhone 6 radi savršeno, ne znam šta ko kome usporava ali ja nemam tih problema. Već dvije godine odgađam kupovinu novog iphona zato što mi ovaj stari radi kao nov. :slight_smile:

5s radi prilicno bedno danas, sigurno bolje nego neki android od 300$ iz 2014 ali za cenu tog iphona ja sam od 2014 do danas mogao jos skoro dva teelfona da kupim za cenu tog iphona 5s sa ekranom od 4incha.

Okej, ti kupi 3 androida ja cu jedan iphone…svi srecni

1 Like

I prije ce da riknu ta 3 androida nego jedan iPhone :smiley:

2 Likes

Jedini telefon koji mi je ikada crkao je iphone 4, nakon njega sam imao windows phone koji sam koristio godinama, dok nine zamro kao sistem sam telefon i dalje radi, sada cu uzeti neki android od 300$ jer ne patim od statusnih simbola i brendova.i sigurno necu platiti telefon preko 300$ a za te pare mogu da uzmem samo iphone 6 od 16 giga…Neka hvala ovako cu imati 64 giga i mesto za karticu kao i 1080p ekran.

Ali jbg necu moci da kupim masku sa rupom da se vidi jabuka…bas sam se skenjao

2 Likes

Iphone 6 od 16Gb je vrh telefon za te pare.

1 Like

Jeste, samo e znam sta mozes da instaliras na preostaloj memoriji, par aplikacija neka igra, nedaj boze da krenes neki klip da skidas…ode sva memorija

Ti si probao iPhone 5s, 6, 7, pa si tako mudar?

1 Like

Znam iz iskustava ljudi oko mene, 16 giga je jednostavno malo.Pogotovu za te pare

Za taj iphone sto ti imas od 256 mogu i kola da kupim a en telefon :smile:.

6 Likes