iPhone X

A zamisli kako bi se nesto prodalo da ima XXX :wink:

Ja sam zadovoljan svojom šesticom, naravno da je X preskup i da ne vrijedi tih para, ali za ovo malo što sam ga probao stvarno radi savršeno i za prelaz sa šestice na X mi je trebalo 15 sekundi ukupno. Face ID nisam probao, jasno je da je to eksperiment koji može propasti i nikad se više ne pojaviti.

Isto tako je jasno da tu postoji ogroman potencijal za dalji razvitak i unapređenje, kad bi ljudi prestali da hejtuju shvatili bi da bi ovo moglo vrlo lako da bude next big thing na koje nas je Apple navikao u prošlosti.

@robotnjik upravo si pogodio suštinu, svi telefoni danas funkcionalno liče jedan na drugi kao jaje jajetu, čim nečim probaš da se izdvojiš naiđeš na podsmjeh i negativitet uopšte.

2 Likes

Scena:

Ulazis u bus (moze i banka, radnja itd itd) i kreces da se becis da ga otkljucas, pa onda levi mig, pa desni mig, pa klimanje glavom i onda za 2 stanice te pokupi hitna da te vozi dalje jer ljudi pomisle da imas neki napad.

@MitraljezaC zanimljivo ali nisi pomislio da retko nose iphone X u gradskom, mislim ej ostanes bez ruke dok ga otkljucavas :-D. Svakako zanimljiv scenario :slight_smile:

1 Like

Ne mora da bude X. I moj note 2 ima te gesture fore za citanja sto znaci svaki novi fon sa face id-je moze da prodje :rofl:

https://www.b92.net/tehnopolis/gadgets.php?yyyy=2017&mm=12&nav_id=1341621

Zamenio sam bateriju danas. Ne zbog cele hajke, nego zato sto je otisla u tri lepe. Cure procenti ko blesavi, fon se gasi na 30% itd. Ljudi, telefon radi kao nov!! Zajebite price da je laz to sto se fon ubija zbog baterije. Sve leti, nista ne secka, ma bre ko iz celofana da sam izvadio telefon. Prosto neverovatno.zamena sa baterijom me izasla 4800 din. Uzeh original i dobio sam apple garanciju od pola godine.

Nije malo para ali ako vam se fon raspada, bolje zamenite bateriju.

Evo na sta lici stara baterija.

Eto vam info iz prve ruke.

3 Likes

To samo sto se nije raspalo

Gde si uzeo tu original? Jesi ti sam menjao ili ne?

Drugar radi sa telefonima, ima shop u NS-u, on mi je zamenio i prodao. Inace je baterija 80 evra ali posto je sad apple zasrao menjaju za 30 dolara, naravno to je kod nas 40 evra ali jebati ga. U iStyle-u je 5100 din.

Pa dobro to je ok cena svakako za original bat.
Ako ti nije frka da ga pitas koliko bi bila za SE?

za sve modele je ista cena. 4800 dindzi

1 Like

Hvala

Koji shop? Moram menjati bateriju…telefon imam pola godine, i katastrofalna ne baterija…20% poslednjih se iscedi za 5 minuta, slabije puni…katastrofa

Ima u macoli 3370 din kosta zamena baterije, ali mora da se preko sajta popuni rezervacija i onda oni zovnu.

1 Like

To su ti klasicni simptomi baterije koja je odsvirala svoje.

Phone4U shop, dobar drugar mi to drzi. Satadjujemo sto se tice telefona i svega vezanog za iste preko 10 godina. Na semaforu kod futoske pijace ides pravo prema spensu, iza Caribica znas da mozes da produzis pravo ili da skrenes u paralelnu ulicu levo gde je nekad bila Gaja igraonica. Kad skrenes u tu paralelnu i krenes prema spensu s leve strane nekih 50 metara videces shop unutra su maske itd.

Kada sam ja pitao za promenu baterije za onih 30$, svi viču nema toga u Srbiji, kad ono… :smiley:

Za 30$ nema, za 40€ de oces :joy:

Jeste da je off, ali da pitam. Jel radi servis, zeznuo sam ulaz za punjač na iphone sestici?

Radi sve.

1 Like