iPhone X

Hehhehe pricate o zameni baterija, a vidite da to ima svoje pogodnosti.


Posle 7 meseci

@akiris ona tvoja slika to sto je baterija naborana to je od lepka i nacina skidanja baterije, moja se cela deformisala jer je lepak tj skidanje tih traki-lepka puklo…

Imam baterije koje su overile lepo pa cu ih slikati kada ih pronadjem.
Sto tice @Marko96 tvoje baterije ako je u garanciji idi reklamiraj u istyle, iphone 6,6s imaju program zamene baterije preko garancije, ako je u garanciji bilo koji model urade test za bateriju i menjaju. Trenutno iphone 7 ima program zamene za no service issue.

Kupljen je u americi, 7 plus…tako da…nit garancije nit besplatne zamene :joy:

Au pa sa puskom bih isao.

2 Likes

A jel primijetiš ti da ti baterija kraće traje ili kako? Ove aplikacije i njihove rezultate treba s rezervom uzimati.

Da…al recimo do 90% ide normalno. Pa do 50% ubrzano…pa na 50% stoji duze vremena. Pa normalno sidje na 20…od 20 do 1 za 10 minuta…i onda na 1% stoji i satima :joy:

Par puta ga svuci skroz dok se ne ugasi pa ga puni cijelu noć, trebalo bi da se nakon toga sve vrati u normalno stanje, dešavalo se i meni da counter poludi.

Probao…svaki dan ga koristim dok se ne ugasi…stavim na punjac i ne diram do jutra. Devojka kupila isti dan, ista porudzbina sa amazona i njoj nista…3% wear lvl
Ja kao da silujem taj telefon :joy: a nisam 3 igre na njega instalirao

otisla baterija brate moj. nema dalje

@Marko96

ovo ti je last resort. probaj. ako se ne vrati menjaj. Isto sam i ja radio, nije urodilo plodom

Prometio sam da i “stuca”…sa widgeta na homescreen kad prebacim zakoci malo…ali to mi deluje vise kao software issue, jer nikad pre nisma imao problem a baterija je sjebana vec duze vreme…
I frejmovi mi opadaju u UI kada menjam aplikacije…a u aplikacijama sve savrseno radi…nije mi ni najmanje jasno zasto

za apple uredjaje nije bitno gde si ga kupio da li u bangladesu pa odneo u servis u srbiji ako nije prosla prva godine garancije ovlasceni apple servis ce ti to srediti…

Lepo mu program rekao ima 62% znaci ako 24h radi baterija njegova radi 16h maksimum… otisla…

2 Likes

Pravo u servis.Mislim da je kod većine ozbiljnih proizvođača međunarodno priznata garancija a ovo za bateriju je i sam apple pozvao korisnike

Promenio bateriju danas, u roku od sat vremea sve odradili, nov telefon imam :smiley:

3 Likes

rekoh ti ja da ce ti se fon preporoditi. Cekaj sad jos par dana dok se baterija ustali i formira kako treba. kao da si ponovo kupio isti telefon. gledaj da sto vise potrosis baterije pre full punjenja.

Posto nema tema za osmicu, a i ne vidim razlog da bude, ajde da kazem par reci o telefonu.

Posle nepunih nedelju dana koriscenja 8 plus mogu reci da je telefon zlo zla i da je u svakom pogledu fantastican i savrsen (meni).

Imao sam odbojnost prema vecem telefonu od 4.7’’. Razmisljao sam da uzmem osmicu jer je X bezobrazno i po meni neopravdano skuplji u odnosu na seriju 8.

Prelomio uzeo plus i kao i uvek navikne se covek posle dva dana. Verujem da je nekim ljudima to veliki telefon ali meni koji ima saku kao lopata za sneg nije. Priznajem, ne mogu bas sve da koristim na telefonu jednom rukom kao sa sesticom ali bas ako ne mogu da koristim dve ruke tu je onaj double tap koji spusti screen dole.

Sto se tice home dugmeta, kad su prestaviili taj taptic engine u sedmici i kad sam skontao da dugme vise nece imati analogni klik jako sam bio protiv toga. Isto kao i sa velicinom ekrana. posle dva dana ni ne primecujem cak mislim da je bolje resenje sa onim rumbleom, jer se rumble koristi na vise mesta gde klasicno dugme to nema.

Telefon naravno leti, tu nema sta puno da se doda. Mogu samo da kazem kako sam pricao da meni sestica i dan danas radi super. e to misljenje pada u vodu kad se dohvatite novijeg iphone-a.

Ali ono sto me je najvise oborilo na pod jeste kamera. konkretno portrait mode. Taj portrait mode pravi tako dobre slike da prosto gledam i ne verujem. Kao da imam neki DSLR aparat od soma eura. Znam da ce se neko naci i reci da drugi telefoni to imaju vec ohoho ali ovo je za mene prvi put da vidim tako nesto i ja sam bukvalno speechless. Inace portrait mode ima samo za X i 8 Plus. klasicna osmica nema taj mode.

8 Plus ima najjacu bateriju od svih telefona iz apple ponude ali naravno ta prednost se anulira sa velicinom ekrana i rezolucijom. mada ako koristim delimicno telefon preko dana, na kraju dana sam na 65% sto je vise nego odlicno. Ako ga bas bas koristim, dodjem na nekih 35%. naravno nov je telefon i nova je baterija ali cini mi se da nije tako bilo sa sesticom kad sam je uzeo. Mada vec godinama punim telefone svako vece, za mene je ta varijanta da ti telefon izdrzi vise od jednog dana davna proslost tako da mi je tu svejedno. bitno mi je samo da izdrzi ceo dan.

Sto se tice odsustva 3.5mm jacka, tu ne bih puno da drvim. Evo slusalice od sestice jos u kutiji neotpakovane. Tako da nit mi fali nit mi smeta sto nema.

Sve u svemu, na miru sam barem 3 godine ako ne i cetiri.

ko razmislja da prelomi i uzme 8 ili 8 plus ali to ne zeli zbog manjka inovativnosti u odnosu na recimo 6 ili 6s, nek puno ne razmislja i neka uzima, nece se pokajati.

3 Likes

Kao neko ko voli male telefone sve vise i ja razmisljam o nekom vecem.
Ali cu verovatno ipak cekati SE nov ako ga i bude.

Digla se pompa da izlazi se2 pa sacekaj

Da, ali je vec trebalo da izadje u maju. Pa ono nista sada. Jos guram moj stari SE koji stvarno radi ok. Ali lepo bi legao SE2 :smiley:

Moja sestica i dalje radi odlicno, al da je matora matora je. Baterija najvise zeza, desi se da kaze 50% pa onda odjednom opa 12%. Baterija u menopauzi.

Da sam u srbiji mozda bih jos i uzeo sedmicu il osmicu, al posto sam dosao ovde da budem siromah, tesko. :smiley:

1 Like