iPhone X

Jbmga ja imam šesticu, nisam primjetio nikakva usporenja, jutros sam updatovo na 11.2.1. Doduše nisam primijetio ni ubrzanja, to je što je.

Moze im se…80% korisnika ne zna da ode na google i da vidi u cemu je problem sa telefonom i da pronadje resenje…vecina njih (u americi) ce samo kupiti novi telefon bez razmisljanja…jer im se moze…

E sada pitane, da li samo izvade pa vrate bateriju ili moras da stavis bas novu?
Mogao bih da zamenim onda bat na mom SE

I ja na ipad air. Tablet prejak, a svako malo animacije sjeckaju.

Nova baterija. Baterija ne radi pujim kapacitetom kao prvi dan i zato smanjuju clock na CPU…da bi imao “dobru bateriju” Stavis novu i milina

Fora je samo sto su sve te “aftermarket” baterije ne valjaju ni za ku…c
Bacene pare. Kupovao sam jos ranije za neke telefone. Kupovao kod nas, kupovao u US.
Golo g. Toliko su dobre da uzems lepo i sacuvas svoju originalnu bateriju i onda je posle 6m vratis nazad posto ce biti 100% bolja od te “nove”

@Akiris
Koji je to test koji je koristio za proveru mhz?
Da nadjem isti pa probam i ja.
Ovo g sto pise se placa nesto. Ima neki free?

CPU DasherX, ali nije free. nisam nasao nista valjano

Sam da vidim koliko je to pravih para. Posto je sada shop u KN ili ti kunama, lasicama, lisicama…

8.99KN i meni stoji :smiley:

@predator to nekih evro i nesto?

1 Like

Ma to je smesno… Sada vidim. Bas cu da probam kada uhvatim vremena i nadjem neku iole pristojnu bateriju da stavim.

ovo mi do jaja sto pise kad neko radi reply na temu.

@padawan

oce li taj reply vise :smiley:iPhone X   Tech   XboxRepublika

1 Like

Bestidna laz da je zbog baterije, ocigledno zele da nateraju korisnike da kupe nov uredjaj. Vecina i nece da se smara sa tim, jer baterije nisu lako izmenjive.

Rece mi zet da u Norveskoj gde 95% koristi iphone jer je najbogatije trziste, prvi put ove godine sve vse prelazi na Samsung zbog ovakvih idiotluka. Cak tamo su razocarani bezobraznom cenom za X.

Doduse, ne sumnjam da i proizvodjaci Androida koriste slicne trikove tako da, nema izlaza iz tog vrzinog kola.

2 Likes

Pise roman.
Nego bacenih 1e
Nema program nesto da stisnes pa da ga optereti i testira.
Samo stoji kao info koliko je. Uglavnom mi stoji oko 1840mhz koliko i ima ovaj tel 1.84ghz
jednom je palo na 911mhz i opet se vrati kada sam usao u program na 1840…
mehhh

Sreca moj kum drzi servise telefona. Pa ja nemam tu stavku zamene :slight_smile:
Mogu da se igram do mile volje. Hvala kumu :slight_smile:

Ne radi se o tome svako moze sa sebe da nadje resenje, ali imidz kompanije je poljuljan ovakvim anti-consumerskim potezima. Naravno da bi mnogo vise ljudi pristalo na losiju bateriju posle X ciklusa punjenja, nego na slabije performanse.

2 Likes

A izvini, koliko je Note8? 50$ jeftiniji…ako vec dajem 1000$ za telefon…potpuno ne nebitno dal cu dati 1000 ili 1050…u ovom slucaju 950 ili 999…
Cena nije bezobrazna…jel hoces iOs? Plati
Uvek se znalo. iPhone ja najskuplji i tu nema sta. Ali zato i traje…coleo bih da vidim bilo koji telefon iz generacije iPhone 6 da se poredi sa njim…garant 99% njih ni ne moze da se upali

Sve su to gola g. Samo iphone je uradio sebi sto su uradili neki proizvodjaci kola jos osamdesetih.
Narpavili su telefon koji je mnogo dobra i koji realno ne moras da menjas minimum 3god moze i 5god.
Prosto rade odlicno. E sad, kako da im uvalimo novo go…o.

1 Like

Ne moraš ništa da im uvaljuješ, apple krdo ima tu osobinu da pišne u gaće na “this is the best iphone ever”. :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Likes

Pa nije bas tako. Evo sada imaju frku da uvale iphone 8 posto je apsolutno 100% isti kao iphone 7
A iphone X preskup!

Nije, osmica je od stakla, pa ako ispadne moras 600 evra da das za zamenu :smiley: to je mnogo bitna razlika :smiley: :smiley: :smiley:

3 Likes