Ironsight - free multiplayer game

Igra startuje 01.feb.18

1 Like

Ovo je neka Call of duty/Titanfall multiplayer verzija, ali dzabe, if its free count me :smiley: Jel moze neko samo da me napomene na forum kad izadje igra da ne bih zaobario da je probam :+1:t2:

Alarm za 01.feb. U 12 hā€¦ Hahaha

1 Like

Heh mrzim alarme iz dna duse, fu*kin job

Kakva li ce biti sta mislite, sto li je free da mi je znatiā€¦:grinning:

2 puske su freeā€¦ostaloā€¦

Free igre mogu da budu top. Secam se samo koliko sam se lozio na Blacklight Retribution
http://www.arcgames.com/en/games/blacklight-retribution
Igra je odlicna. U trenutku izlaska bolja za dva koplja od svih ostalih debelo naplacivanih AAA naslovoa.
I sada izgleda odlicno, samo mi je dosadila pa ajde.
Imali smo i klan, pravili igraonice, bas smo przili to.

Ovo izgleda prilično dobro za jedan F2P naslov. Deluje kao COD klon po načinu igranja.

Samo da ne naprave istu glupost kao u Planetscape 2 sa oružijem. Tamo je bila varijanta, evo ti početno, a za sva ostala ti treba toliko dugo da igraÅ” da bi skupio pare, da je lakÅ”e zaboraviti na takvu egzibiciju. Mislim da si morao provesti jedno 20-30 sati intenzivne igre da bi se domogao sledećeg oružija besplatno.

Slicno je bilo i ova sto sam ja okacio. Samo nije trebalo bas toliko mnogo vremena. Dolazilo se da kazem normalno do nadogradnje. Taman se malo pomucis i onda dobijes neki nastvak za oruzije, tipa cev,nisan, kundak, pa onda to nabudzis pa ides na novo oruzije.
Videcemo.

Ima dosta dobrih free igara a mislim da i ova ima potencijal.Igrao sam paladins i battle Royal i bile su ok iako su free