Jel mi se isplati kupiti sada Xbox 360

xbox 360 rgh 320gb 150e 12 meseci garancije

Ja bi za ove pare uzeo X1 i gamepass.
X360 samo ako ima RGH ugradjen čip, pa da se može sve igrati besplatno.

xbox one mi ne treba zato sto imam ps4

Postoji nesto na Xbox-u sto se zove Backward compatibility i dosta igara sa 360 je podrzano, a i gomila njih je na gamepass-u za đžā€¦
To ti je @Zoorulee predlozio, jedino ako uzimas RGH konzolu pa mozes igrati dzabe a ovde na xbox one moras juriti popuste kad je Gamepass za dolar, ali sa druge strane na One ces moci da igras Forzu horizon 4 recimo, imas skoro 200 igara i dosta igara koje mozes da odigras za taj dolarā€¦

Besmisleno je sada dati 150 evra za 360 kada za isto toliko moze da se kupi One.

2 Likes

xbox one me ne privlaci ,xbox 360 hocu zbog fife street najvise da kupim i jos par igara ali sada sam u nedoumici ps3 ili xbox 360ā€¦po optimizaciji mislim da je xbox 360 boljiā€¦Recite mi vase misljenje?

Meni je 360 bolja konzola od ps3 ali opet, sve te igre imaju na One i tamo rade bolje, 360 u 2019 bih platio maksimum 80 evra.

eto fifa street nema za xbox one

Ne znam onda zasto si i pitao, ti ako bas hoces Fifu street da igras odgovor si mogao i sam da doneses odluku: PS3 ili 360.
Znas kako je ovde 100 ljudi, 100 ćudi, kao kad bi pitao da li da kupim roze patike. Nekom se svidjaju a nekom ne, od tebe samo zavisi da li cilj opravdava sretstva odnosno da li ces se naigrati sa tom igrom ili neā€¦

Mislim da roze patike nisu dobra komparacija :joy:

1 Like

nista onda odustajem od ovoga i cekam ps5 mozda izadje do tad fifa street za ps4 ili ps5